timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Czy atak przerażającej Godzilli można przeżyć? Gdzie schronić się, by zostać całym i zdrowym? Może nie ma już ratunku przed bestią? Tego przekonacie się oglądając nowy serial dostępny na platformie streamingowej Apple TV+, czyli Monarch: Legacy of Monsters! Jest to seria ukazująca zmagania mieszkańców San Francisco, którzy pragną spokoju po natarciu niebezpiecznej Godzilli.

O czym opowiada serial Monarch: Legacy of Monsters?

Monarch: Legacy of Monsters to emocjonujący serial, który ukazuje zmagania ludzi z innymi istotami żyjącymi pośród nich. Twórcy chcieli za wszelką cenę stworzyć serię, która będzie na wysokim poziomie. Czy to się udało? Być może dzięki dopracowanym efektom specjalnym oraz zadowalającej grze aktorskiej serial wybije się pośród inne perełki o podobnej tematyce. Mimo to, od samego początku spotkał się z negatywną krytyką. Podobno nie postarano się o zachowanie ważnych szczegółów dotyczących historii samej Godzilli. Czy to problem, który zaważy o tym, czy serial jest rzeczywiście atrakcyjny dla widza?

Czy potwory zawładną światem?

Monarch Dziedzictwo Potworów - GameBy.pl

Cate (Anna Sawai) pragnie rozwikłać zagadkę o niebezpiecznych istotach, które napadły Ziemię. Po zaginięciu jej ojca napotyka na tajemniczą organizację pod nazwą Monarch. Kobieta chce dowiedzieć się na jej temat więcej, dlatego wyrusza w niezwykle interesujacą podróż. Towarzyszą jej brat oraz dawny wojskowy, posiadający ogromną wiedzę na temat organizacji i świata. Czy ataki na ludzkość mają związek z tą tajemniczą organizacją? A może istnieje szansa na ocalenie świata, i nie jest jeszcze za późno, aby pojednać się z istotami z innych światów? Cate jest gotowa stawić czoła niebezpieczeństwom, by rozwikłać zagadkę, która może mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości zarówno ludzi, jak i potworów.

Czy warto obejrzeć Monarch: Legacy of Monsters na Apple TV+?

Monarch Dziedzictwo Potworów - GameBy.pl

Seria Monarch nie jest przeznaczona dla każdego, lecz z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom intensywnych przeżyć i fascynującego świata science fiction. Nowe odcinki tego serialu będą dostępne co piątek, a cała seria składa się z 10 odcinków. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, możemy spodziewać się także drugiego sezonu. Czy jesteście gotowi na odkrycie mrocznej prawdy dotyczącej ludzkości oraz tajemniczej organizacji Monarch? Jeśli tak, koniecznie sprawdźcie ten serial na platformie streamingowej Apple TV+!

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły