timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Czy promieniowanie radioaktywne jest zdrowe? Czy gryzienie gwoździ jest dobre? Jeżeli znasz odpowiedź na takie pytania to ta gra jest idealna dla ciebie!

Mr. Know it all to produkcja studia Tarboosh Fze. Skupia się ona na odpowiadaniu na proste pytania „tak” lub „nie”. Utrudnieniem jest pędzący wężyk który sygnalizuje upływający czas. Gra jednak mimo swojej urokliwej grafiki i prostego soundracku posiada jeden problem. Powtarzające się pytania są zwyczajnie monotonne. W założeniu miały one utrudniać rozgrywkę, często w końcu różni się to słówkiem „nie”.  Problem zaczyna się gdy to mylenie nas nic nie daje, wtedy gra zamienia się w igraszkę dla dziecka z podstawówki. Ba! Nawet młodsi nie powinni mieć problemów po rozgryzieniu tego mechanizmu.

Mr. Know it All, jak chyba wszystkie tego typu gry, oferuje Ona bardzo dużo modeli postaci. Klasycznie także, nie dają one zbyt dużo i w momencie gdy zdobędziemy postać która najbardziej nam się podoba zwyczajnie przestaje się zbierać kolejnych ludzików. Jest to dosyć spory problem bo tracimy cel przechodzenia kolejnych poziomów.

Grafika jest utrzymana w bardzo kolorowej stylistyce. Trochę kreskówkowa, przywodząca na myśl grę Scribblenauts. bardzo przyjemnie się na nią patrzy. Dosyć niekonwencjonalne są jednak „animacje” postaci. Wykonują one w końcu karkołomne animacje lub prezentują profesjonalnego węgorza. Pozostawię to bez komentarza.

Mr. know it All - Game BY

Gry osobiście bym nie polecił. Monotonia poziomów jest tak powalająca, a trudność pojedynczych pytań tak mała że nie powinno być to nawet zaliczane do kategorii Quiz. Oczywiście jest to doskonały sposób na pokazanie znajomym „patrzcie! w grze Quizowej mam 200 poziom!”. Gorzej gdy zechcą sami się sprawdzić, wtedy może wyjść dość niezręcznie.

Opinia jest jednak czysto subiektywna, być może nie zauważam jakiegoś ważnego aspektu. Jeżeli tak jest, dajcie znać i oceniajcie. Spróbuje jeszcze raz znaleźć coś takiego.

 

Nasza Ocena:
 • 8/10
  Grafika - 8/10
 • 7/10
  Muzyka - 7/10
 • 7/10
  Pomysł - 7/10
 • 4/10
  Grywalność - 4/10
6.5/10
Sending
User Review
5 (1 vote)
Życzymy Miłego Grania!
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

 

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły