timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Platforma streamingowa Apple TV+ coraz częściej pozytywnie zaskakuje swoich użytkowników. Tworzy filmy oraz seriale, które mają nietuzinkowe motywy i niespotykane tematy. Obecnie pojawia się wiele nowości, które przyciągają swoją oryginalnością i świeżym spojrzeniem na wiele spraw. Jedną z takich serialowych propozycji dostępnych na tej platformie jest Nowość na dzień dobry, czyli komedia otoczona światem Sci-Fi. O czym opowiada serial i jakie sprawy porusza? Koniecznie czytajcie dalej!

Nagroda na dzień dobry – nowość na Apple TV+!

Jak wiadomo, świat coraz częściej używa w życiu codziennym najnowszych technologii, w tym sztucznej inteligencji. Serial pt. Nagroda na dzień dobry to pozycja, w której pierwsze skrzypce gra świetnie zaprogramowana maszyna, spełniająca ciekawą funkcję. Jest nią zaprezentowanie danej osobie jej ‘’życiowego potencjału’’. Maszyna pod nazwą MORPHE jest w stanie ukazać prawdziwe zdolności i talenty człowieka. Dzięki temu ludzie mogą dowiedzieć się za kilka dolarów w czym się sprawdzą i w jakiej dziedzinie osiągną sukces. Brzmi niewiarygodnie?

Sztuczna inteligencja jako nowe szczęście ludzi?

Głównym bohaterem całej opowieści jest Dusty (Chris O’Dowd), czterdziestoletni mężczyzna, który mieszka z żoną i córką w spokojnym miasteczku, gdzie właściwie nic się nie dzieje. Jego życie zmienia się, kiedy w mieście pojawia się MORPHE, przedziwna maszyna, która wywołuje w mężczyźnie nieufność i niepewność. Na początku Dusty nie wierzy w działanie sztucznej inteligencji, jednak wielu ludzi decyduje się na jej użycie. Wkrótce okazuje się, że MORPHE pomaga ludziom odkryć ich potencjał, co przekłada się na poprawę ich szczęścia i dobrobytu w życiu.

 

Wielkie zamieszanie wokół MORPHE!

Po krótkim czasie maszyna robi furorę wśród mieszkańców miasteczka. Wielu ludzi porzuca dotychczasowe życie i kariery, aby spróbować swojego prawdziwego potencjału. Czy to wróży zmiany na lepsze? Wszyscy wydają się być szczęśliwsi. Czy ostatecznie Dusty, który wątpił w magiczne przepowiednie sztucznej inteligencji skusi się, by poznać prawdę o sobie? A może pozostanie wierny swoim przekonaniom?

Czy warto obejrzeć serial Nagroda na dzień dobry?

Apple TV+ staje się platformą, która ma wiele świeżych pomysłów i próbuje zwabić do siebie coraz większą widownię. Produkcje takie jak serial Nagroda na dzień dobry na pewno jej w tym pomoże, ponieważ jest to niezwykle ciekawa propozycja. Nie dość, że potrafi zaciekawić pomysłem, to dodatkowo prezentuje dobry poziom gry aktorskiej i całość wykonania jest satysfakcjonująca. Polecamy!

[wp-review]

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły