timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Zdecydowanie zbliżający się rok na Disney+ podbiją liczne produkcje serialowe Marvel Studios i LucasFilm, którzy nie próżnowali z nagrywaniem nowości jak i kontynuacji znanych już wcześniej seriali, a efekty zobaczymy już niebawem. Platforma zadbała o widzów więc po nowym roku lepiej zarezerwować sobie więcej czasu na seriale. Poniżej zamieszczamy listę kilku z najbardziej wyczekiwanych pozycji, niestety daty premier niektórych z nich nie są jeszcze dokładnie znane.

“Gwiezdne wojny: parszywa zgraja (sezon 2)”
4 stycznia 2023

Disney+ postanowił rozpocząć rok z przytupem i już 4 stycznia na platformie pojawi się drugi sezon długo wyczekiwanego serialu “Gwiezdne wojny:parszywa zgraja”. Fabuła skupia się na renegackim oddziale żołnierzy, którzy muszą zmierzyć się z nowymi wyzwaniami, pokonując wrogów, aby przetrwać w galaktyce władanej przez nieprzyjazne Imperium. Nowy sezon składać się będzie z 16 odcinków.

Piotruś Pan i Wendy

To kolejna z kultowych pozycji Disneya, która już niebawem doczeka się odświeżonej wersji zabierając widzów do czarodziejskiej Nibylandii. W serial włożono dużo pracy angażując w jego reżyserię Davida Lowery, również obsada jest sporym atutem i zachęca do sięgnięcia po tę pozycję. Tytułowy duet zagrają Alexander Molony i Ever Anderson, a w postać Kapitana Haka wcieli się szerzej znany Jude Law.

Loki (sezon 2)
lato 2023

Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać nikczemnego, młodszego brata Thora, którego losy są niezwykle porywające, przez ciągłe intrygi i zamieszanie, w które stale wpada. Pierwszy sezon zapadł widzom w pamięć przez zaskakujące zakończenie, sezon drugi ma mieć podobny klimat, ważną rolę odegra tutaj walka Lokiego o duszę Time Variance Authority, sami twórcy przyznają, że są nim oczarowani.

Ironheart
jesień 2023

Jeżeli ktoś jest fanem świata afrykańskiej Wakandy to zdecydowanie jest pozycja dla niego, w drugiej części filmu o Czarnej Panterze “Wakanda w moim sercu” poznajemy Dominique Thorne, niezwykle uzdolnioną nastolatkę, która tworzy własne technologie i to właśnie jej postaci zostaje poświęcony serial. Na ten moment Marvel Studios nie podał jeszcze szczegółów dotyczących zarysu ani fabuły serialu.

Najciekawsze premiery serialowe Disney+ –  To nie wszystko!

Oprócz wyżej wymienionych pozycji rok 2023 na Disney+ zaskoczy widzów jeszcze kilkoma innymi serialami, na pewno z zapowiedzi wiadomo już, że możemy spodziewać się trzeciego sezonu “The Mandalorian”, drugiego sezonu “Gwiezdne wojny: Wizje” oraz nowości takich jak “Iwaju”, “Win or Lose” czy też “Secret Invasion”.

O redaktorze

Nazywam się Natalia Janaszczyk, jestem studentką Innowacji w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wszystkie artykuły