timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Disney+ to serwis VOD, który od niedawna jest dostępny w Polsce. Już od 14 czerwca 2022 roku możemy korzystać z tysięcy produkcji, które nam oferuje. Bogata oferta sprawia, że na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie. Również dzieci i fani bajkowych klimatów mogą wybierać spośród wielu dostępnych filmów animowanych. Które z nich warto najpierw zobaczyć?

Zwierzogród- zwierzęta w roli stróżów prawa

Jest to jeden z najlepszych filmów animowanych na Disney+. Opowiada historię miasteczka, w którym w zgodzie ze sobą żyją wszystkie zwierzęta. Główną bohaterką jest Judy Hops, która niedawno przybyła do Zwierzogrodu. Jest ona pierwszym królikiem, który wstąpił do policji i aby dostać awans musi pokazać swoje umiejętności. Jej partnerem w czasie śledztwa zostaje jednak chytry lis, Nick Bajer, z którym współpraca okazuje się niełatwa.

Kraina lodu- księżniczka i jej mroźny świat

Ten film animowany zdobył ogromną popularność i zna go niemal każdy. Opowiada o dwóch siostrach- Elsie i Annie, które są księżniczkami w królestwie Arendelle. Elsa posiada magiczne zdolności, nad którymi nie potrafi jednak zapanować. Z tego powodu całe dzieciństwo spędza odseparowana od innych. Nadchodzi dzień jej koronacji. Moce Elsy wymykają się jej spod kontroli i przerażona ucieka. Z tego powodu na całą krainę zostaje sprowadzona niezwykle mroźna zima. Anna wyrusza na poszukiwanie siostry. W drodze towarzyszą jej bałwanek Olaf, odważny Kristoff i oraz renifer Sven.

Piorun- psi aktor w opałach

Pies Piorun to prawdziwa gwiazda Hollywood. Niestety tak mocno wczuł się on w swoją rolę superbohatera, że przestał odróżniać fikcję od rzeczywistości. Teraz myśli, że moce, które posiada w filmie, ma też naprawdę. Na planie filmowym zostaje porwana jego właścicielka Penny. Piorun myśli, że to prawdziwe porwanie, więc ucieka i wyrusza na jej poszukiwania. Pies podróżuje przez cały kraj, przekonany, że jest superbohaterem. W drodze towarzyszą mu kotka Marlena i chomik Atylla.

Najlepsze filmy animowane na Disney+ – Podsumowanie

Trudnym wyborem jest wskazanie najlepszych filmów animowanych na Disney+. Znaleźć tam można ich o wiele więcej niż podano w zestawieniu. Są tam produkcje zarówno z ostatnich lat, jak i klasyki, które znają wszyscy. Warto więc zajrzeć na stronę i poznać nowe filmy animowane, ale też przypomnieć sobie te starsze. Ogromny wybór sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.