timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czerwiec już się rozpoczął, a wraz z nim mam dla was, najgorętsze premiery filmowe tego miesiąca. Wielu z Nas lada moment rozpoczyna wakacje, a więc miesiące długiego lenistwa. Wraz z letnim wiatrem, możemy oddać się obejrzeniu czegoś ciekawego, a oto moje top 5.

„Jurrasic World: Dominion”

Lecąc kalendarzem, pierwszy na mojej liście jest film „Jurrasic World: Dominion”. Premiera filmu odbędzie się w Polskich kinach 10 czerwca. Akcja filmu rozgrywa się kilka lat po zniszczeniu Isala Nublar. Od tego czasu zarówno, ludzie jak i dinozaury polują na całym świecie. Zaburzenie tej równowagi zmieni przyszłość. To dzięki temu sprawdzimy, czy ludzie pozostaną największymi drapieżnikami na Ziemi. Teraz dzielą ją z największymi drapieżnikami, jakimi są dinozaury. W filmie będziemy mogli zobaczyć nowe, niesamowite efekty specjalne oraz dotąd niewidziane stworzenia.

„Buzz Astral”

Jeśli będziemy mieli ochotę na kino familijne, to już 17 czerwca swoją premierę będzie miał „Buzz Astral”. W filmie mamy przedstawioną historie młodego pilota testowego, który zostaje bohaterem w kosmosie. Za swoje zasługi dostaje własną zabawkę – Buzza. Aby poznać perypetie tej dwójki, koniecznie wybierzcie się do kina.

„Oh Hell No”

Również 17 czerwca do kin wchodzi komedia o tytule: „Oh Hell No”. Tytuł tego filmu to reakcja jednego z bohaterów na wiadomość, że jego przyjaciel zadurzył się w jego matce. Głównymi bohaterami w tej komedii są Jack Black i Ice Cube, z taką obsadą ten film nie może się nie udać.

 

„Czarny telefon”

Dla fanów o mocnych nerwach przychodzę z propozycją horroru. Czarny telefon wchodzi do kin 24 czerwca. Fabuła filmu opowiada o sprytnym, ale nieśmiałym trzynastoletnim chłopcu Finney Shaw. Chłopiec ten, zostaje uprowadzony przez sadystycznego zabójcę, a następnie uwięziony w dźwiękoszczelnej piwnicy. Tam podwieszony na ścianie, odłączony od kabla telefon zaczyna dzwonić. Chłopiec uświadamia sobie, że głosy, które słyszy, są głosami poprzednich ofiar mordercy. To one, chcą zrobić co w ich mocy, aby ten nie skończył jak one. Macie już ciarki na plecach? Na więcej zapraszam do kin.

„ELVIS”

Kolejna pozycja filmowa, która przykuła moją uwagę i mam nadzieję, przykuje waszą. ELVIS, historia tytułowego Elvisa Presleya. Gdzie kluczowym elementem całej historii była jego żona Priscilla Presley. Historia opowiada o karierze słynnego artysty, a także jego wieloletniej relacji z Parkerem. Dla wszystkich fanów to niezwykły moment zobaczyć jego życiorys na ekranach kinowych. Premiera już 24 czerwca.

Kiedy do kina?

Kogo zachęciłam do odwiedzania kina w czerwcu? Myślę, że niejedną osobę. Dla każdego coś dobrego.