timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Need for Speed Heat zapowiedziane

Wczoraj zgodnie z zapowiedziami, studio Ghost Games należące do Electronic Arts oficjalnie zaprezentowało nową grę z serii NFS, Need for Speed Heat. Jak na razie do sieci trafił jedynie pierwszy zwiastun. Na dogłębniejsze fragmenty rozgrywki będzie trzeba poczekać do 19 sierpnia na targi Gamescom, gdzie ma się odbyć pokaz na żywo. Premiera przewidziana jest na 8 listopada tego roku na PC, Xbox One i PS4. Abonamenci EA Access i Origin Access Basic dostęp otrzymają trzy dni wcześniej 5 listopada.

Need for Speed Heat to wyścigowa gra samochodowa, której akcja rozgrywać się będzie w Palm City. Opanowane przez skorumpowanych policjantów gdzie za dnia odbywają się oficjalne zawody Speedhunters Showdown, a po zmroku będziemy brać udział w nielegalnych wyścigach ulicznych. W pierwszych będziemy zarabiać pieniądze na ulepszanie naszych pojazdów, a nocą budować swoją reputację, by dołączyć do wyścigowych elit.

 

Z wypowiedzi twórców wiemy, że nowy NFS ma oferować bardziej dojrzałą fabułę niż poprzednie części. Takie słowa słyszeliśmy też ostatnio i nie wiele z tego wyszło. Miejmy nadzieje, że tym razem sprostają wyzwaniu. Obiecują także szerszą liczbę pojazdów i modyfikacji co w małym stopniu możemy zobaczyć w trailerze gry.

Need for Speed Heat - GameBy.pl

Edycja Standard i Delux

Gracze, którzy skuszą się na zakup Edycji Standardowe w przedsprzedaży, zapewnią sobie dostęp do Mitsubishi Evolution X, a wersja Delux dodaje trzy kolejne samochody (BMW i8 Coupe, Mercedesa C63 Coupe i Chevroleta Corvette Grand Sport). Do tego gracze otrzymają rzadkie stroje oraz bonusy do reputacji i funduszy. Posiadacze Need for Speed Payback mają możliwość skorzystania z 10% zniżki jako nagrodę lojalności przy zakupie ze sklepu gry.

Zostało nam tylko wierzyć, że Ghost Games bardziej przyłoży się do modelu jazdy, a EA odpuści nam swoich mikrotransakcji i gra nie skończy tak jak ostatni krytycznie przyjęty Need for Speed Payback. Miejmy nadzieje, że dostaniemy grę, która będzie godnym następcą Undergrounda i da radę mierzyć się z Forzą.

 

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły