timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Nie liczę, że ktoś mi uwierzy to nowość filmowa dostępna od 22 listopada na platformie streamingowej Netflix. Dlaczego warto zainteresować się filmem i co twórcy postanowili przekazać widzom? Ta meksykańska produkcja zaskakująco dobrze się zapowiada, a sam trailer intryguje do zagłębienia się w historię pewnego pisarza.

O czym jest film pt. Nie liczę, że ktoś mi uwierzy?

Film o ciekawym tytule, czyli Nie liczę, że ktoś mi uwierzy to interesująca pozycja kryminalna z domieszką komedii. Główny bohater, czyli meksykański pisarz Juan, przez przypadek staje się członkiem jednej z najbardziej niebezpiecznych grup przestępczych w Meksyku. Jak to wpłynie na jego życie? Z pewnością przyniesie mnóstwo problemów, gdyż Juan będzie musiał stawić czoła wielu trudnym wyzwaniom. Jego życie jest nieustannie obserwowane, a on sam nie do końca wie, jak poradzić sobie z zaistniałą sytuacją, gdyż dotychczas prowadził raczej spokojne życie w świecie książek.

Związek pod znakiem zapytania!

 Nie liczę że ktoś mi uwierzy - GameBy.pl

Juan zmienia się diametralnie. Jest chodzącym kłębkiem nerwów. Zauważa to również jego własna dziewczyna, z którą wyjeżdża do Barcelony na studia doktoranckie. Niestety, wyjazd, który z początku wydawał się spełnieniem marzeń, staje się poważną próbą ich miłości. Mimo to Juan nie daje za wygraną i ukrywa swój problem przed resztą świata. Czy gangsterski świat okaże się zbyt trudny dla młodego mężczyzny? A może uda mu się odpowiednio zająć sytuacją i ostatecznie uratować swój związek?

Napisz bestseller na podstawie własnych doświadczeń!

 Nie liczę że ktoś mi uwierzy - GameBy.pl

Juan nie daje się całej sytuacji i odnajduje w niej wiele pozytywów. Przede wszystkim postanawia napisać książkę na podstawie całej opowieści z gangsterami. Jest to świetna okazja, by zyskać wiele inspiracji, pomimo całego niebezpieczeństwa, które czyha na pisarza. Czy uda mu się stworzyć światowy bestseller na faktach? I czy właściwie ktoś mu uwierzy, że sam przeżył te niezwykle zwariowane i niebezpieczne sytuacje, które sam opisał w swojej książce?

Czy warto obejrzeć film Nie liczę, że ktoś mi uwierzy?

 Nie liczę że ktoś mi uwierzy - GameBy.pl

Nowość, która niedawno pojawiła się na platformie Netflix – Nie liczę, że ktoś mi uwierzy, to naprawdę ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników thrillerów. Tematyka wyróżnia się pośród wszystkich filmów kryminalnych dostępnych obecnie w sieci, dlatego jeśli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego, koniecznie sprawdź tę propozycję! Emocje gwarantowane!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły