timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Na platformie streamingowej Apple TV+ w ostatnim czasie pojawiło się wiele propozycji związanych ze światem mody. Jakiś czas temu widzowie mogli delektować się serialem poświęconym słynnemu projektantowi Balenciaga, a zaledwie kilka dni temu dołączył do tego grona kolejny serial pt. Nowy Styl, prezentujący życie i twórczość innego wybitnego twórcy mody. Tym razem głównym bohaterem jest Christian Dior, postać niezwykle wpływowa w świecie haute couture. Czy chcesz zgłębić tajniki jego życia i odkryć, czy było ono naprawdę tak urokliwe jak jego wybitne projekty prezentowane na wybiegach? Koniecznie czytaj dalej, by poznać wszystkie szczegóły tej fascynującej historii!

Christian Dior, czyli postać tworząca nowy styl?

Główną postacią serialu jest wybitny projektant, który zdobył uznanie na całym świecie, a jego nazwisko jest wciąż synonimem prestiżu i luksusu. Jego projekty i kreacje nie tylko wzbudzają zachwyt, ale także są ikonami stylu. Serial przedstawia dokładnie całe życie tego niezwykłego mężczyzny, począwszy od skromnych początków, aż po osiągnięcie światowej sławy. Niestety, droga do sukcesu nie była usłana różami. Okres wojny przyniósł wiele cierpień, które dotknęły również samego Diora i jego rodziny. Zmagania z konfliktem, walka z wrogami i liczne intrygi skierowane przeciwko niemu sprawiły, że często musiał stawić czoła nieznanemu. To właśnie z tych trudnych doświadczeń wydobywał liczne inspiracje, które tworzyły jego najwybitniejsze pomysły w dziedzinie mody.

Nowy Styl – pasja i walka

Nowy Styl - GameBy.pl

Dior to ikona mody. Niejednokrotnie, oprócz walki o wolność, musiał stawić czoła również panującym regułom. Sam w tajemnicy przed światem chronił swoją tożsamość. W ówczesnych czasach inna orientacja często równała się ze złamaniem prawa. Czy moda to ucieczka do swoich pragnień i miłości? W serialu Ben Mendelsohn, który wcielił się w postać Diora, idealnie odda wszystkie emocje i zmagania projektanta. Oprócz niego na ekranie zobaczymy wspaniałą Juliette Binoche, która wcieli się w rolę Coco Chanel.

Czy warto obejrzeć serial Nowy Styl na Apple TV+?

Interesuje Cię moda? Fascynuję Cię biografia Christiana Diora? Jeśli tak, to propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu. Wszystko jest dopracowane, a cala historia wciąga widza od samego początku. Twórcy zadbali o wszystkie wątki w opowieści, nie pomijając żadnych istotnych szczegółów! Zapraszamy na seans na platformie Apple TV+! Pierwsze odcinki już dostępne do oglądania.

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły