timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

T-Mobile ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji dla firm. Chodzi tu, przede wszystkim, o ofertę abonamentową i internetową. W wersji dla firm, obie z nich są nielimitowane. Z pomocą T-Mobile, można również samodzielnie stworzyć stronę internetową firmy. Na czym dokładnie polegają okazje dla firm w T-Mobile?

Oferta T-Mobile dla firm – MagentaBIZNES bez limitu

Magenta BIZNES to oferta T-Mobile skierowana do firm, która składa się z dwóch kart SIM:
• kontraktu podstawowego – ta karta SIM jest przeznaczona, przede wszystkim, do rozmów, a także wysyłania SMS-ów i MMS-ów,
• kontraktu internetowego – ta karta SIM umożliwia korzystanie z internetu mobilnego, po włożeniu jej do dowolnego urządzenia.
Główną zaletą tej oferty jest możliwość współdzielenia internetu, za pomocą drugiej karty SIM. Co ważne, internet jest w pełni nielimitowany. Oznacza to, że nawet po wykorzystaniu określonej ilości danych, prędkość internetu nie spada. Maksymalna prędkość internetu jest uzależniona od wybranego pakietu Magenta BIZNES – S, M, L lub VIP.

T-Mobile dla firm – internet bez limitu

Inna interesująca oferta T-Mobile dla firm to internet bez limitu. Dzięki tej ofercie, można korzystać z nielimitowanego internetu z dowolnego miejsca. Wystarczy włożyć kartę SIM do modemu lub routera. Nie trzeba się obawiać, że po wykorzystaniu określonej ilości danych, internet zwolni – nic takiego się nie stanie. Prędkość internetu jest stała, bez względu na ilość pobranych danych i jest zależna od wyboru konkretnego pakietu – M lub L. W przypadku pakietu M, maksymalna prędkość internetu wynosi do 30 Mb/s, a w pakiecie L – do 200 Mb/s. Warto przy tym dodać, że do abonamentu można dobrać urządzenie – modem, router lub laptop.

Firmowa strona internetowa – stwórz ją z T-Mobile

Dzięki współpracy T-Mobile i Wix, można w prosty sposób stworzyć idealną stronę dla swojej firmy. Można to zrobić samodzielnie lub we współpracy z ekspertem T-Mobile. Żeby stworzyć stronę firmy nie trzeba mieć wiedzy programistycznej. Cała procedura opiera się na wykorzystaniu intuicyjnego narzędzia, które wykorzystuje sztuczną inteligencję. To właśnie sztuczna inteligencja jest w stanie w kilku prostych krokach, wygenerować stronę firmy. Taką stronę można oczywiście dowolnie modyfikować, by była jak najlepiej dopasowana do potrzeb przedsiębiorstwa.

Więcej informacji na temat ofert T-Mobile dla firm, można znaleźć tutaj

Artykuł sponsorowany. Powstał przy współpracy z T-Mobile

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły