timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Święto Zakochanych, czyli Walentynki już niebawem. Za kilka dni wraz ze swoją drugą połówką możecie rozsiąść się wygodnie na kanapie i włączyć wszelkie komedie romantyczne, które zostały na tę okazję przygotowane przez platformę Netflix. 10 lutego na ekrany wchodzi film U Ciebie czy u mnie, a w rolach głównych zobaczyć będzie można wspaniałych: Reese Witherspoon oraz Ashtona Kutchera. Wcielą się oni w ciekawe postacie, które przyjaźnią się od ponad dwudziestu lat.

O czym jest serial U ciebie czy u mnie?

Debbie (Reese Witherspoon) to matka nastoletniego Jacka. Żyją od zawsze w słonecznej Kalifornii, a dokładniej w Los Angeles. Kobieta dobrze się tu czuje, jednak podświadomie potrzebuje jakiejś zmiany. Peter (Ashton Kutcher) to pasjonata Nowego Jorku, w którym non stop tętni życie i chaos. Kobieta i mężczyzna przyjaźnią się od wielu lat, codziennie rozmawiają przez telefon i przekazują sobie wszystkie sekrety. Są bratnimi duszami, mimo dzielących ich kilometrów.

Mała zamiana domów?

Pewnego dnia Peter wpada na dosyć ciekawy pomysł. A może by tak zamienić się miejscem zamieszkania, jednocześnie robiąc sobie przerwę od dotychczasowego życia? Debbie z trudem godzi się na taki eksperyment. W tym czasie jej przyjaciel zajmie się również jej synem, co zbliży ich do siebie. Debbie odnajduje wolność w Nowym Jorku, nawet udaje się jej pójść na kilka interesujących randek. Czy to znaczy, że kobieta znalazła miłość i szczęście na drugim końcu kraju?

Stara miłość nie rdzewieje?

Peter potajemnie kocha się w Debbie. Niestety, nie ma odwagi mówić otwarcie o swoich uczuciach, dlatego trzyma to w sobie. Debbie, będąc w nowojorskim mieszkaniu mężczyzny dowiaduje się, że ma on na jej punkcie lekką obsesję. Czy to sprawi, że starzy przyjaciele dadzą sobie szansę na zbudowanie zdrowego związku? Czy związanie się dwójki przyjaciół będzie miało sens?

Czy warto obejrzeć film?

U ciebie czy u mnie to jedna z walentynkowych propozycji od Netflixa. Jest to raczej lekka komedia romantyczna. Plusem tej pozycji może być gwiazdorska obsada – Witherspoon oraz Kutcher idealnie sprawdzili się w roli dwójki zakochanych przyjaciół. Film U ciebie czy u mnie już dostępny do oglądania na platformie Netflix – serdecznie zachęcamy do poznania tej miłosnej historii!

 

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły