timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

PlayStation Stars trafiło do Polski. Sony postanowiło zatroszczyć się o swoich klientów i zaoferować im program lojalnościowy. Coraz więcej firm z różnych branży decyduje się na taki ruch. Czy opłaca się zacząć korzystać z programu? Jakie kryteria trzeba spełnić?

PlayStation Stars – Graj w gry i zdobywaj nagrody

Programy lojalnościowe dotyczące gier działają zazwyczaj na podobnej zasadzie. Gracze wykonują wyzwania w danych tytułach, grają w określone produkcje i dzięki temu zdobywają punkty. Te można zazwyczaj wymienić na nagrody. Problemem w wielu przypadkach okazuje się niewystarczające wynagrodzenie gracza. Istnieją osobne strony i aplikacje, które oferują wirtualną walutę w zamian za wykonywanie zadań. Niestety liczba przyznawanych punktów okazuje się zaskakująco mała, a użytkownicy zachęcani są do grania w gry, po które nigdy nie sięgnęliby sami z siebie.

Z PlayStation Stars jest nieco inaczej. Użytkownicy wynagradzani są za osiągnięcia w grach, ale także za zakupy w PlayStation Store. Można zatem powiedzieć, że jest to pewnego rodzaju cashback. Korzystając ze Stars jesteśmy w stanie oszczędzić całkiem niezłą sumę, jeśli kupujemy sporo tytułów.

Usługa wystartowała 12 października w Europie, Nowej Zelandii i Australii. Rejestracja jest banalnie prosta i odbywa się za pośrednictwem aplikacji mobilnej PS App. Jest ona dostępna w App Store i Google Play. Aby dokonać rejestracji wymagane jest posiadanie konta PlayStation Network. PlayStation Stars - Gameby.pl

PlayStation Stars – Zarejestruj się już teraz

Oprócz gier, możemy także odebrać doładowanie portfela PlayStation. Jest to ciekawa opcja, zważywszy na to, że darmowy tytuł równa się sporej liczbie potrzebnych punktów. Nie trzeba więc czekać na odpowiednią sumę, ale wykorzystać doładowanie i zafundować sobie rabat na zakupy. PlayStation Stars - Gameby.pl

Skoro rejestracja w programie jest całkowicie darmowa, żal z niego nie korzystać. Warto wspomnieć, że Sony nie jest pierwsze ze swoim pomysłem. Już jakiś czas temu mogliśmy obserwować start Microsoft Rewards. Firma dostosowuje się po prostu do rynkowej sytuacji, sprawiając, że klienci nie czują się wykluczeni.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły