timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Purpurowe Serca – Co my tu mamy?

Purpurowe serca to kolejna produkcja netflixa. Należy ona do dziesiątki najczęściej oglądanych filmów na tej platformie. Film został wyreżyserowany przez Bena Lewina (Sesje) oraz Elizabeth Allen Rosenbaum. Melodramat przedstawia, historie dwojga młodych ludzi. Cassie Salazar i Luke Morrow poznają się w barze, którym pracuje Cassie. Po krótkiej wymianie zdań nie przypadają sobie do gustu, a wręcz przeciwnie. Cassie jest aspirującą wokalistką, która ima się różnych zajęć. Cierpi bowiem na cukrzyce, a jej ubezpieczanie nie refinansuje w 100% leczenia. Luke jest młodym żołnierzem. Młoda kobieta próbuje w jakiś sposób zarobić by móc utrzymać się przy życiu. Luke z kolei dręczy szemrany typ, któremu wisi kasę. To sprawia, że para postanawia się pobrać, w ten sposób oboje zyskają potrzebne im pieniądze.

„Łatwy zarobek”

Ich przekręt miałby polegać na pobieraniu pieniędzy z rządu dla żon żołnierzy. Dodatkowo przysługuje im pełne ubezpieczenie, które mocno pomoże Cassie. Wszystko brzmi fantastycznie, gdyby nie ryzyko przyłapania małżonków. W chwili, gdyby się to wydarzyło, oboje zostają postawieni przed sądem. A grozić im mogą wysokie kary. Młodzi się pobierają, zaraz po tym wydarzeniu Luke wyjeżdża na misje. Kontaktują się przez Internet, wielokrotnie odbywając zaplanowane rozmowy. Esemsując każdego dnia i opowiadając sobie, jak go spędzili. Wszystko po to, by nie rzucać podejrzeń. Wszystko przebiega zgodnie z planem, aż do momentu, gdy Luke zostaje ranny. Cassie jako żona pierwsza zostaje poinformowana o wypadku. Zgodnie z instrukcją Luke pędzi do jego rodziny, by ich o tym poinformować. Wtedy też dowiadują się o zawartym małżeństwie.

Perypetie małżeństwa

Przez obrażenia, jakie doznał, młody chłopak musi najbliższy czas spędzić w domu. Lucke uczęszcza na rehabilitacje i lekarzy. W ten sposób, młode małżeństwo postanawia razem zamieszkać w ciasnym mieszkanki Cassie. Tu zaczynają się perypetie młodych. Nie tylko mierzą się z przeciwnościami losu, jakie przysparza im codzienność. Luke i Cassie także poznają siebie nawzajem. Gdy wszystko zaczyna się dobrze układać, zostają oskarżeni o oszustwo małżeńskie.

 

Purpurowe Serca – Czy warto?

Jak rozwiąże się sytuacja z oskarżeniem. Czy małżonkowi odkryją jakim uczuciem siebie darzą? To wszystko możemy sprawdzić, tylko oglądając film. A ja go serdecznie polecam, miły i dobrym klimacie. Można śmiało obejrzeć, spędzając w ten sposób miło wieczór.

 

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!