timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Nowość na platformie Apple TV+! Szukasz kolejnej propozycji serialowej do rozważenia? Połączeni przeszłością to idealna propozycja dla fanów mocnych emocji, akcji przepełnionej intrygami, a także zagadkami kryminalnymi, które są otoczone romantycznym wątkiem. Twórcy serialu postarają się odpowiedzieć na pytanie: czy byli kochankowie mogą razem współpracować, by ostatecznie opanować niebezpieczną sytuację w kraju? Jeśli jesteście ciekawi odpowiedzi na to pytanie, koniecznie włączcie serial Połączeni przeszłością, którego pierwsze kilka odcinków właśnie wleciało na platformę Apple TV+.

Miłość vs cyberataki

O czym opowiada serial? Głównym wątkiem serii jest przede wszystkim starcie agentów FBI z doświadczanymi cyberatakami w całej Wielkiej Brytanii. Czy to możliwe, że brytyjska Tamiza została powodem uciążliwej powodzi w dobrze prosperującym mieście? Nagły brak elektryczności w całym mieście? Niemożliwe! Alison, czyli jedna z agentek wywiadu, doszła do tego, że ktoś musiał za tym stać. Hakerzy dopuścili się kolejnych przestępstw i nie zamierzają przestawać. Jak temu zaradzić i uratować ludzi przed kolejnymi klęskami?

Połączeni przeszłością – w grupie raźniej?

W serialu Połączeni przeszłością główną bohaterką jest Alison Rowdy (Eva Green). To kobieta, która obecnie jest w szczęśliwym związku. Sytuacja nieco się zmienia, gdy nagle jej eks kochanek, czyli niejaki Richard Banks (Peter Mullan), przypomina o swoim istnieniu. Nie jest to młodej kobiecie na rękę, ponieważ istnieje możliwość zburzenia dotychczasowego szczęścia, które budowała kilka lat. Czy wspólna praca z Richardem wywróci jej życie do góry nogami? A może sprawi, że kobieta odnajdzie sens i prawdziwe szczęście? Czy mimo to podejmie współpracę z byłym kochankiem i uratuje Wielką Brytanię przez cyberatakami? Tak naprawdę wszystko jest w jej rękach!

Czy warto oglądać serial Połączeni przeszłością?

Serialowa nowość, czyli Połączeni przeszłością to ciekawa propozycja dla fanów akcji oraz thrillerów. Opowieść przypadnie do gustu widzom o mocnych nerwach. Od 3 marca tego roku, co tydzień na platformie streamingowej Apple TV+, dostępne będą kolejne odcinki tej serii. Jeśli jesteś ciekaw miłosnych wyborów Alison, koniecznie śledź jej dalsze poczynania. Jedno jest pewne – kobieta naprawdę chce uratować swój kraj przed kolejnymi cyberatakami, lecz nie wiadomo, czy będzie miała na tyle sił, by temu sprostać!

[wp-review]

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły