timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

​Ubisoft postanowiło rozpieścić graczy całego świata, a to za sprawą drugiej konferencji. Ubisoft Forward to specjalne wydarzenie, podczas któregogo przedstawiane są zapowiedzi premier nowych tytułów. Podczas wrześniowej konferencji zostały pokazane różne tytuły, jednak spośród nich wyróżniły się cztery premiery Ubisoft 2020, które są warte uwagi.

Wrześniowe premiery Ubisoft 2020

Watch Dogs: Legion

​Zacznijmy od Watch Dogs: Legion. Ubisoft podczas konferencji zaprezentował nowy trailer produkcji. Jednak zwiastun jak to zwiastun, pokazał tylko czubek góry możliwości, jakie będziemy mogli osiągnąć podczas grania.

Dodatkowo potwierdzono, iż Ubisoft pragnie wydać samodzielny dodatek. Dodatkowa zawartość będzie samodzielną historią Aidena Pearca, który był głównym bohaterem części pierwszej. DLC nie będzie potrzebowało pełnej wersji trzeciej części gry. Premiera nowego epizodu zbliża się niemałymi krokami, ponieważ odbędzie się 29 października. Gra będzie dostępna na PC, PS4 oraz Xbox One.

Imortals Fenyx Rising

​Kolejnym ciekawym tytułem jest Imortals Fenyx Rising wcześniej znane jako Gods & Monsters. Gra przygodowa osadzona w realiach mitologii greckiej. Naszym zadaniem będzie uratowanie greckich bogów. Przeciwnik to Tyfon, jeden z najstraszniejszych potworów.

Imortals Fenyx Rising - premiery Ubisoft 2020

Na początku gracz stworzy swoją postać, po czym wyruszy w otwarty świat gry, ubrany w piękne krajobrazy. Sama mapa będzie podzielona na regiony, co dodatkowo polepszy rozgrywkę. Premierę gry zapowiedziano na 3 grudnia bieżącego roku. Gra dostępna będzie na PC, konsole obecnej, jak i nowej generacji oraz Nintendo Switch.

Prince of Persia: Piaski Czasu

​Podczas konferencji zaprezentowano również gry, o których wiadomo nieco mniej. Pierwszą z nich jest od dawana chciany i długo wyczekiwany remake starej gry o tytule Prince of Persia: Piaski Czasu. Sama gra będzie poprawiona wizualnie, choć nadal będzie znacząco odstawać na tle współczesnych gatunków.

Pokazano krótki zwiastun, który nie jako pokazał zarys fabularny gry. Na razie wiadomo, że gra będzie miała swoją premierę 21 stycznia 2021 r. Zagramy w nią na PC, PS4 oraz Xbox One. Nie wiadomo czy gra pojawi się na konsolach nowej generacji.

Riders Republic

​Na koniec warto wspomnieć o grze, jaką jest Riders Republic. Jest to coś dość nietypowego. Głównym założeniem produkcji jest wyścig pomiędzy olbrzymią liczbą zawodników. Jednak nie doświadczymy w tej grze zwykłych torów.

Riders Republic - GameBy.pl

Gracze ścigać się będą po ekstremalnych trasach, które będą musieli pokonać za pomocą rowerów, snowboardów czy na nartach. Gra ukaże się 25 lutego przyszłego roku, a zagrać w nią będzie można na PC oraz konsolach nowej i starej generacji.

Podsumowując premiery Ubisoft 2020

​Słowem podsumowania. Sama konferencja, choć nie duża, dała nam kilka propozycji, które w moim odczuciu będą bardzo mocno grane przez konsolowców, jak i pececiarzy. Miejmy nadzieję, że wszystkie produkcje nie spotkają się z opóźnieniem lub zostaną wydane byle jak. Jedyne co teraz trzeba zrobić to cierpliwie czekać.

O redaktorze

Na co dzień student. Prywatnie zapalony gracz, lubiący pisać i przelewać myśli na papier. Pole zainteresowań rozciągnięte od nowych technologii, poprzez film, kończąc na książkach oraz japońskiej animacji.

Wszystkie artykuły