timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Tak, to już oficjalne! Następną wielką produkcją legendarnego studia Rockstar Games będzie kontynuacja kultowej gry Red Dead Redemption! Fani produkcji musieli czekać aż 6 lat, by w końcu dowiedzieć się czegokolwiek o sequelu. Tysiące upomnień, pytań i skarg do Rockstar’a o porzucenie tak udanej marki. Żadna z nich nie poszła na marne. Studio to zwyczajnie słynie z nie wypuszczania jakichkolwiek zapowiedzi swoich gier i trzymania swoich wiernych fanów w wielkiej niepewności. Dla niektórych wieczny okres czekania został właśnie przerwany wczoraj.

RDR2_Thumbnail

Wszystko zaczęło się od tej grafiki, którą Rockstar udostępniło na swoim Facebook’u. Spora część z nas już domyślała się, o co może chodzić. Wiadomo było już od dawna, że studio pracuje nad nową grą, lecz nie podało żadnych informacji na temat jej tytułu. Spekulacji było niezliczenie wiele. Od GTA VI, przez trafione RDR2, aż po zupełnie nowy tytuł. Nikt nie wiedział, czego się konkretnie możemy spodziewać. Nowe profilowe gwiazd rocka jednak dało już dużą wskazówkę. Seria była od początku kojarzona z tymi kolorami i taką stylistyką. Pojawiały się jednak głosy, że to nie musi być to, o czym wszyscy myślą.

RDR22222222

„Przecież może to być coś związanego z Halloween” „Może to, co coś nowego, a wy oczekujecie odnowienia martwej gry”. Ci, którzy tak głosili, dziś mogą być pewni, że byli w błędzie. Na nowym zdjęciu ewidentnie widać postacie z Red Dead Redemption. Od 3 lat Rockstar wydawał tylko darmowe dodatki do GTA V i nie dawał żadnych sygnałów, by to się miało zmienić. Teraz jednak już wiemy, że cały ten czas pracowali nad kolejnym hitem. Czy jesteście gotowi wyruszyć ponownie na dziki zachód? Ja nie mogę się doczekać!

O redaktorze

Michał jest szefem redakcji GameBy.pl Od czasu do czasu zdarza mu się coś napisać, jednak na codzień pilnuje, aby wszystko miało ręce i nogi.

Wszystkie artykuły