timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy niewielkie spóźnienie na lotnisko zawsze musi wiązać się z nieprzewidywalnymi trudnościami i stresem? Bohaterowie najnowszej komedii romantycznej pt. Serce w chmurach będą nam udowadniać, że jest zupełnie odwrotnie. Netflix prezentuje swoją najnowszą propozycję dla miłośników lekkich i sympatycznych historii miłosnych. Tym razem akcja rozgrywa się w powietrzu!

Z Nowego Jorku, aż do Londynu

Serce w chmurach (ang. Love at First Sight) to najnowsza produkcja od platformy Netflix, która z pewnością wzbudzi ogromne zainteresowanie wśród widzów. Czy tym razem twórcy ponownie zachwycą nas wyjątkową historią i zdobędą pozytywne recenzje? Fabuła filmu skupia się przede wszystkim na romansie między dwójką głównych bohaterów — Hadley (w tej roli Hale Lu Richardson) i Oliverem (granym przez Bena Hardy’ego). Hadley to młoda kobieta, która wyrusza w podróż na angielski ślub, jako gość. Jednakże prawie spóźnia się na swój lot do Anglii. W ostatniej chwili udaje jej się jednak dotrzeć na lotnisko i wsiąść na pokład samolotu.

Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje?

W samolocie Hadley ma miejsce obok przystojnego oraz charyzmatycznego Olivera. Od pierwszych chwil bardzo dobrze się im rozmawia, tematów do konwersacji nie brakuje i tak wspólnie spędzają całą podróż. Okazuje się, że mimo świeżej znajomości, znakomicie się rozumieją i nie ma wątpliwości, że ta krótka chwila spędzona razem może przynieść coś więcej. Być może nawet szczęśliwą miłość?

Serce w chmurach - GameBy.pl

Randka w samolocie?

Oboje spędzili cały lot na wspólnej rozmowie i poznawaniu się. Na lotnisku w Londynie, na którym panuje istny chaos, nagle się gubią. Czy mimo wszystko uda się im ponownie zobaczyć i kontynuować znajomość? Czy to możliwe, kiedy znają jedynie swoje imiona? Cóż, musicie zobaczyć sami i poznać ich zwariowaną miłosną historię!

Czy warto zobaczyć Serce w chmurach?

Jeśli masz wolny wieczór lub brak pomysłu na randkę ze swoją ukochaną osobą, być może firm Serce w chmurach okaże się trafnym pomysłem. To lekka, urocza propozycja, przy której nie będziecie się nudzić. Mimo dość przewidywalnej fabuły, całość prezentuje ciekawe ukazanie miłosnej historii, a przy tym na ekranie widzimy gwiazdorską obsadę. To co? Gotowi na lot z miłością na pokładzie? Nowość filmowa pt. Serce w chmurach już dostępna na platformie streamingowej Netflix! Nie zwlekaj i zobacz!

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły