timer

Przewidywany czas czytania to  3 minuty.

Wypływają na światło dzienne kolejne informacje o nowej części przygód słynnej Lary Croft, data wydania zaplanowana jest na 14 września biezącego roku więc przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Nie znaczy to jednak że produkcja jest owiana tajemnicą. Historia zapowiada się na jeszcze ciekawszą i bardziej widowiskową.

Bienvenido a México?

Wiele źródeł podawało Meksyk jako następny etap historii, lecz zmagać przyjdzie nam się z… dżunglą południowej ameryki! Najsłynniejszym obszarem pod względem ilości reliktów, przepowiedni i wielu, wielu tajemnic. Co prawda przyjdzie nam się przejść przez Meksyk podczas widowiskowego Dnia Zmarłych, ale będzie to jedynie wstęp do historii.

Lara Croft dziksza niż dżungla.

Tsunami, wybuchy i zabójcze teksty
Z takimi rzeczami będziemy musieli się zmierzyć zarówno my, jak i nasi przeciwnicy. Pozbywanie się przeszkód przy pomocy łuku nie będzie problematyczne. Gra pełna będzie zagadek, sekretów i innych znajdziek do odszukania, także tych schowanych za na prawdę trudnymi szlakami. Nie powinno nas to jednak martwić gdyż punkty kontrolne mają być umieszczane dość licznie. Twórcy opowiadają także o wielkiej mapie i ogromnych lokacjach, które nie tylko mają przebijać to co widzieliśmy w poprzednich odsłonach, ale także przyćmiewać wiele innych tytułów. Towarzysz Lary będzie natomiast podejmował z nią próby dyskusji, lecz ile dowiemy się o naszej bohaterce, tego dowiecie się po premierze. Warto jednak wspomnieć że walka dobra i zła w tym tytule wcale nie musi być tak oczywista, jak nam się wydaje!

Smaczki

Dla miłośników serii szczególne okazać się mogą małe wstawki, komentarze czy dopowiedzenia głównej bohaterki, które mają się odnosić do… poprzednich części! Dodatkowo przewidziany jest nowy sposób myślenia naszych ukochanych AI, albowiem przeciwnicy będą nie tylko posiadali morale, co pozwoli im wreszcie zauważyć, że kilku kolegów nagle zniknęło w niewyjaśnionych okolicznościach. Do tego dojdzie nowa mechanika tropienia, która zakłada możliwość gubienia tropu, co da nam szansę wykazania się w roli skrytobójcy.

Z radością czekam na kolejne informacje dotyczącę gry, bądźcie więc gotowi na kolejne wieści!

Życzymy Miłego Grania!

 

O redaktorze

Pasjonat wszelkiego pokroju gier i sportów. Miłośnik muzyki, sci-fi i fantastyki w wszystkich postaciach

Wszystkie artykuły