timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Pot, łzy, strach to elementy, które towarzyszyły młodej Jessicę podczas jej wodnej, samotnej misji. Mimo, że marzyła o dokonaniu wielkich rzeczy i zdobyciu uznania na świecie, dojście do tego nie było łatwe i przyjemne. Australijska pozycja pt. Siła Ducha od 3 lutego jest dostępna do oglądania na platformie streamingowej Netflix. To idealna propozycja dla miłośników dramatów przygodowych zawierających elementy biografii. Jesteście gotowi na wielkie emocje oraz łzy wzruszenia? Koniecznie sprawdźcie tę nową pozycję filmową!

O czym jest film Siła Ducha?

Jessica Watson (Teagan Croft), młoda, ambitna i kochająca żeglarstwo nad życie, jest zdecydowana by zostać jedną z najmłodszych osób, które opłyną samodzielnie (i bez postojów w żadnych portach) cały świat dookoła. Niewiele osób w nią wierzy, ale dzięki wsparciu swojego trenera i mentora żeglarskiego Bena Bryanta, a także kochających rodziców i rodzeństwu, Jessica decyduje się na realizację tego, co wydawało się jej z początku niemożliwe. W ciągu 210 dni pokonuje najtrudniejsze odcinki oceanu na świecie. Czy było warto? Musicie przekonać się sami.

Opowieść o odwadze i przeciwnościach losu

Siła Ducha to poruszający serial o spełnianiu marzeń i ogromnej odwadze. Ukazuje niezwykle trudne do zniesienia realia samotnych podróży po oceanie. Niejednokrotnie główna bohaterka przychodzi kryzysy, podczas których odczuwa ogromny lęk i brak jej sił. Podróż jest długa i wyczerpująca, a nikt nie jest w stanie pomóc młodej dziewczynie. Musi poradzić sobie z wszelkimi obawami, które co jakiś czas przychodzą do jej głowy. Rodzice zamartwiają się, aby ich dziecko wróciło całe i zdrowe. Nie raz zastanawiają się czy dobrze zrobili puszczając Jessicę samą w tak niebezpieczną eskapadę. Istnieją też pozytywne aspekty podróży. Jessica odnajduje szczęście w pięknie świata, które napotyka codziennie na oceanie – morskie zwierzęta czy zapierające dech w piersiach zachody słońca.

Czy warto obejrzeć film Siła Ducha?

Można śmiało powiedzieć, że Siła Duch to doceniany na świecie film dostępny na platformie streamingowej Netflix, który skupia się na temacie duchowego i emocjonalnego rozwoju głównej bohaterki. Wiele widzów uważa, że opowieść jest bardzo inspirująca i motywująca, a wizualnie niejednokrotnie potrafi zachwycić. Zapraszamy zatem do oglądania tej nowości filmowej, dostępnej od 3 lutego w sieci!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły