timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Polskiej reprezentacji udało się przejść do ćwierć finału. Nasi kibice są uradowani jak nigdy. W całym kraju czuć tą piłkarską atmosferę. Korzystają  z tego olbrzymie marki, które ładują kupę forsy na między meczowe reklamy. Twórcy gier, szczególnie mobilnych, również nie próżnują. Pojawia się pełno gier robionych specjalnie na EURO. Jednak nam szczególnie spodobała się jedna pordukcja, Soccer Hit od naszego rodzimego Digital Melody.

Soccer Hit

Trudno jest jasno określić gatunek tej produkcji. Jak deklarują twórcy, mamy do czynienia z dynamicznym symulatorem piłki nożnej. Mechanika samej gry jest w miarę prosta. Przytrzymujemy palec na piłce i obracamy go w kierunku, w którym chcemy skierować piłkę – podanie lub strzał. Aby przejąć piłkę od przeciwnika, po prostu klikamy na niego, co skutkuje wślizgiem. Sam mecz jest bardzo dynamiczny i najczęściej będziemy stosowali jedną strategię. Jak najszybciej skierować piłkę do zawodnika, który znajduje się najbliżej bramki przeciwnika.

Soccer Hit - GameBy.pl

Dodatkowo mamy możliwość gry w 3 różnych trybach: Quick Match, Career oraz Cup. Średnio jeden mecz trwa 5 minut, za to Career oraz Cup to dłuższy turniej składający się z kilku starć z przeciwnikami. Do wyboru mamy ponad 200 reprezentacji. Oczywiście rozegrane mecze nie idą na marne – za każdą wygraną otrzymujemy monety oraz pakiety. Wymienimy je na koszulki lub piłki.

Soccer Hit - GameBy.pl

Po za tym grafika jest naprawdę dobrze zrobiona. Mimo, że postacie nie mają żadnych detali na swojej twarzy, to każda z nich się od siebie różni. Boisko jest bardzo dobrze odzwierciedlone, tak samo jak ruchy zawodników. Ktoś bardzo dobrze ich zaprogramował, więc każde podanie oraz strzał wyglądają całkiem realistycznie.

socerr1

Jeżeli chodzi o muzykę, to jest, ale trudno ją usłyszeć… Zagłuszają je typowe kibicowskie przyśpiewki. Są całkiem ciekawie przedstawione i sprawiają, że czujemy się jak na murawie.

Podsumowując, jest to typowa gra na EURO. Mimo to można się przy niej dobrze pobawić – szczególnie w przerwach reklamowych. Przedłużać nie będę, więc pobierajcie, grajcie i kibicujcie naszym.

Tymczasem my już możemy odchaczyć, że napisaliśmy już jakiś tekst o EURO 😄 Dobrze, że o brexicie nie kazali mi nic pisać 😉

Nasza Ocena
 • 9/10
  Grafika - 9/10
 • 8/10
  Muzyka - 8/10
 • 7/10
  Pomysł - 7/10
 • 10/10
  Grywalność - 10/10
8.5/10
Życzymy Miłego Grania!

 

google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Typowy gracz, który czasem znajduje czas na stworzenie czegoś kreatywnego. Osobiście zajmuje się wszystkim, co tylko sprawi mu przyjemność.

Wszystkie artykuły