timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy najbliższa rodzina zawsze zna każdy Twój sekret? Czy Twoja żona może Ci bezgranicznie ufać, czy też istnieje możliwość, że miłość do niej spowoduje Twój ból i ucieczkę? Takie refleksje nurtowały Sergio Dayana, głównego bohatera najnowszego filmu dostępnego na platformie Netflix pt. Spoczywaj w pokoju. W jaki sposób potoczą się losy tego mężczyzny? Jak daleko posunie się, aby zapewnić żonie i dzieciom bezpieczeństwo oraz godną przyszłość? Czy będzie w stanie znaleźć równowagę między lojalnością wobec rodziny a dążeniem do własnej wolności? Odpowiedzi na te pytania z pewnością dostaniecie oglądając filmową nowość!

Spoczywaj w pokoju – nowy film już na Netfliksie!

Sergio znajduje się w sytuacji, która przerosła jego możliwości. Na jego barkach ciążą ogromne długi, których wartość ciągle wzrasta, zbliżając się do granicy niemożliwej do spłacenia. Dodatkowo coraz częściej zmagają go problemy zdrowotne, które pogłębiają jego bezradność. Wszystkie te czynniki składają się na obraz mężczyzny walczącego z własnym losem. Z każdym dniem  coraz trudniej zapewnić rodzinie szczęśliwe i bezpieczne życie. Sergio czuje się osaczony przez własne problemy, a jednocześnie poczuwa się do obowiązku ochrony żony i dzieci. Ta bezsilność i poczucie odpowiedzialności stają się dla niego niemal nie do zniesienia. Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy ściany długów i zagrożenia są nie do przebicia?

Sergio i jego nowa tożsamość

Spoczywaj w pokoju netflix - GameBy.pl

Pewnego dnia znajduje się niemalże w centrum ataku terrorystycznego. Wszyscy już myślą o tym, że mężczyzna zginął, jego najbliżsi tracą nadzieje na ponowne spotkanie. Mimo tego wszystkiego Sergio postanawia obrócić trudną sytuację na swoją korzyść i podjąć drastyczny krok – upozorować własną śmierć, aby zyskać nową tożsamość i zapewnić bezpieczeństwo najbliższym. Czy pogrążając się w nowej tożsamości, będzie w stanie oderwać się od wspomnień o rodzinie i odnaleźć szczęście na nowo? Czy to w ogóle możliwe, aby zapomnieć o miłości, która kiedyś stanowiła fundament jego życia? To dylemat, który stawia przed nim wybór między własnym bezpieczeństwem a możliwością odzyskania straconego szczęścia.

Czy warto obejrzeć film Spoczywaj w pokoju?

Spoczywaj w pokoju to nowa argentyńska produkcja dostępna na platformie Netflix powinna przypaść do gustu wielu widzom. Opowiada ona poruszającą historię kochającego męża i ojca, który staje w obliczu licznych trudności. Mimo rozdartego serca i bolesnej tęsknoty, która towarzyszy mu na każdym kroku, zawsze na horyzoncie widać iskierkę nadziei!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły