timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Wielu z Was na pewno wyczekuje już magicznej i świątecznej atmosfery. Święta Bożego Narodzenia uważane są przez sporą część społeczeństwa za najlepszy czas w roku. Prezenty, choinka, ozdoby, wszystko to tworzy specjalny nastrój. Grudzień przepełniony jest czasem spędzanym w gronie najbliższych, chociaż nie zawsze jest tak kolorowo jak mogłoby się wszystkim wydawać. W przypadku bohaterów filmu Święta u Christmasów rodzinne spędzanie Świąt Bożego Narodzenia to istny armagedon i czas kłótni. Czy w tym roku będzie inaczej?

Święta u Christmasów na Netfliksie!

Święta u Christmasów to film z 2019 roku w reżyserii Micka Davisa oraz Philippe Martinez. Cała pozycja przedstawia historię czterech sióstr, które są ze sobą skłócone, lecz zostają zmuszone do tego, aby spędzić święta Bożego Narodzenia wspólnie. Do tego wszystkiego dołącza się ich ojciec, którego bardzo dawno nie widziały. Wprasza się na to wydarzenie bez żadnej zapowiedzi. Nie jest to dla nich łatwy czas, ponieważ co chwilę wybuchają pomiędzy nimi kłótnie. Oczywiście każda z sióstr próbuje narzucić własne zasady, które mają panować podczas urządzania wspólnego świętowania. Jednak nikt nie daje za wygraną. Mocne charaktery i brak uległości doprowadzają do sporej dawki problemów, które ciągle poróżniają całą rodzinę. Ciężko zachować spokój w takich okolicznościach…

Święta, czyli szczególny czas w roku

Sporym plusem tej produkcji jest na pewno idealne odwzorowanie świątecznego klimatu. Nie zabrakło wspólnego śpiewania piosenek, rodzinnego dekorowania choinki, a także gotowania tradycyjnych potraw. Widz może spodziewać się ogromnej ilości psikusów, które są wykonywane na poszczególnych członków rodziny. Z tego względu można chyba zaliczyć tę pozycję do gatunku komedii.

Świąteczne kino – nasze propozycje

Czy warto obejrzeć Święta u Christmasów? Jeśli lubicie filmy świąteczne to polecamy Wam zobaczyć i ten, lecz z pewnością znajdziecie lepsze propozycje z tego gatunku. Ostatnim hitem, idealnym na Święta Bożego Narodzenia jest film animowany Klaus. Przedstawia bardzo ciekawe przedstawienie postaci Świętego Mikołaja. Nie brakuje w nim dobrego humoru, a także potrafi wzruszyć do łez. Kolejną propozycją mogą być klasyki świątecznego kina, czyli Holiday oraz Love Actually. Te filmu na pewno Was nie zawiodą, ze względu na dobrą grę aktorską i ciekawą fabułę. Z kolei, Cicha Noc to pozycja z polskiego kina, równie mocno warta Waszej uwagi

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły