timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Wielkimi krokami zbliża się okres świątecznej gorączki. Z tego powodu jesteśmy świadkami premier wielu nowych bożonarodzeniowych produkcji. Pozwalają one jeszcze bardziej poczuć specjalny klimat. Wiele z nich ze względu na swoją popularność stało się nawet symbolami Bożego Narodzenia ze względu na swoja popularność. Jednak są tez ciekawe produkcje, niedostępne na polskich platformach, które możecie obejrzeć korzystając z. ExpressVPN starych, jak i nowych produkcji nie zabraknie również w najbliższym czasie. Jakie świąteczne filmy i seriale będą miały premierę w 2022 roku

 

Film ,,Niezapomniane święta”

Premiera filmu w reżyserii Janeen Damian będzie miała miejsce 10 listopada na Netflixie. Jego główną bohaterką jest rozpieszczona dziedziczka wielkiego majątku. W wyniku wypadku na stoku narciarskim traci ona pamięć. Z pomocą przychodzi jej właściciel pobliskiego pensjonatu. Oboje wpadają sobie w oko. Dziewczyna nie pamięta jednak o tym, że jest zaręczona. Z tego powodu w zdumienie wprawia ją fakt, że szuka jej narzeczony. Film z pewnością ucieszy wielu fanów świątecznych komedii romantycznych.

Film ,,Dziennik Noel”

Jake Turner to autor bestsellerowej serii książek. Gdy zbliża się czas świąt, mężczyzna postanawia odwiedzić swoją matkę. W okolicy w tym samym czasie pojawia się tajemnicza, lecz intrygująca Rachel. Jake w domu swojej rodzicielki znajduje pamiętnik, który skrywa wiele sekretów. Dotyczą one zarówno jego samego, jak i niedawno poznanej dziewczyny. Postanawiają oni wspólnie rozwiązać zagadkę, a przy okazji bardziej się do siebie zbliżyć. Reżyserem świątecznego romansu jest Charles Shyer. Jego premiera będzie miała miejsce 24 listopada 2022 r. na Netflixie.

 

Serial ,,Śnięty Mikołaj”

Coraz bardziej popularny Disney+ zaskoczył nas tym razem świątecznym serialem. ,,Śnięty Mikołaj” będzie miał swoją premierę 16 listopada. Jego głównym bohaterem jest Mikołaj, a właściwie Scott Calvin, który pełnił swoją funkcję przez 30 lat. Kiedy jego energia i zdolności do pracy zaczynają słabnąć, zaczyna on rozważać przejście na emeryturę. Z tego powodu mężczyzna skupia się na poszukiwaniach godnego dla siebie zastępcy. Jest to serialowa adaptacja serii filmów z Timem Allenem.

 

Film Scrooge: Opowieść wigilijna

Tego klasyka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Opowieść wigilijna to jeden ze współczesnych symboli Bożego Narodzenia. Tym razem jednak zobaczymy go w zupełnie nowym wydaniu. Będzie to niezwykła musicalowa adaptacja w reżyserii Stephena Donnelly. W rolę Scrooga wcieli się Luke Evans, który jako główny bohater będzie musiał naprawić wszystkie swoje złe uczynki. Premiera świątecznej animacji będzie miała premierę już 2 grudnia.

Artykuł powstał przy współpracy z Express VPN