timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Co jakiś czas, platforma streamingowa Netflix usuwa część filmów. W ten sposób pozyskuje  miejsce na kolejne nowości. Zazwyczaj do usunięcia trafiają filmy, które cieszą się coraz mniejszym zainteresowaniem, ponieważ zostały już obejrzane przez kino maniaków.  Jakie to nowości zobaczymy w kolejnych tygodniach — informuje nas na bieżąco platforma. Niektóre filmy zostały już usunięte, ale kwiecień jeszcze się nie zakończył. Mamy szanse obejrzeć jeszcze kilka z nich — oto one.

Drogie życie

Tego dnia-24.04.2022 – po raz ostatni będziemy mogli obejrzeć komedie obyczajową „Drogie życie” z 2016 roku. Film idealny na poprawę nastroju. Przedstawia historię młodej operatorki filmowej, która wydawać by się mogło, jest pozbawiona empatii. Przed nią świetlana przyszłość, ale nie to jest lekcją dla niej. Uczy się, że ambicje należy realizować, ale nie kosztem wszystkiego. Spiesz się, zostało już niewiele czasu, by obejrzeć ten film.

Co znika 26.04.2022?

Tego dnia znikają dwa kolejne filmy. Uwaga tu możemy wybrać, albo komedię obyczajową, albo film akcji. „The Lift Boy” – film z 2020. Młody mężczyzna, jest zmuszony zastąpić swojego ojca w pracy. Od tej pory ma być operatorem windy, w eleganckim kompleksie mieszkaniowym. Według opinii leniwego młodzieńca ta służebna praca bardzo szybko nabiera innego znaczenia. Kolejny tytuł to „Alfa” rok produkcji 2017. Tutaj znajdziemy coś dla całej rodziny. Akcja filmu rozgrywa się w czasach ostatniej epoki lodowcowej. Młody chłopiec próbuje przemierzyć nieprzyjazne pustkowie, by wrócić do domu, do swojego plemienia. W czasie swojej podróży zaprzyjaźnia się z wilkiem.

Ostatnie tytuły na ostatni dzień miesiąca!

Ostatniego kwietnia, to nie tylko ostatni dzień miesiąca, ale również ostania szansa, kiedy w serwisie zobaczymy kolejne tytuły. Jest tego sporo! Zacznijmy od reality z 2013 roku „Pod Pokładem” – program przedstawia perypetie załogi luksusowego jachtu. Muszą się oni nie tylko zmagać z wymagającymi gośćmi, ale również życiem prywatnym. To, co rusz przysparza mnóstwo problemów, z którymi muszą się zmagać na morzu. Jeśli lubicie horrory to koniecznie, musicie obejrzeć „Notatnik Śmierci” z 2006 roku. Jest to pierwszy sezon filmu animowanego, którego fabuła opiera się na historii ucznia, który wchodzi w posiadanie wyjątkowego notatnika.

Wpisanie imienia i nazwiska w notatnik, sprawia, że dana osoba umiera. „Geniusz starożytnego świata” mamy rok 2015, w którym powstaje ten serial dokumentalny. Opowiada on, o historyku, który wyrusza, do Indii, Chin i Grecji. Tam postanawia dowiedzieć się jak najwięcej o życiu Buddy, Konfucjusza i Sokratesa. Ostatnia Pozycja to pierwszy sezon „Szkoły Zabójców” – serial z 2019 roku. W latach 80 bezdomny nastolatek otrzymuje zaproszenie, aby rozpoczął naukę w elitarnej, prywatnej szkole. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że uczy się tam zabijania.

Czas ucieka….

Jeśli któryś z przedstawionych przeze mnie filmów Cię zaciekawił, to zachęcam do obejrzenia, ale spiesz się, nie zostało wiele czasu. Netflix już nie doda ich ponownie, a szkoda byłoby je przegapić.