timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Premiera każdej nowej polskiej gry wiąże się zawsze z ogromnymi emocjami. Kibicujemy naszym rodakom, licząc na to, że wydadzą produkcję, którą pokocha cały świat. Możliwe, że tak będzie i tym razem. Poznaliśmy właśnie datę premiery nowej gry autorstwa 11 bit studios oraz Starward Industries. The Invicible to gra opowiadająca o kosmicznych podbojach, oparta na powieści polskiego pisarza – Stanisława Lema.

The Invincible – Przestrzeń kosmiczna stoi przed nami otworem

Najnowsza produkcja dwóch polskich deweloperów oparta jest na powieści ,,Niezwyciężony”, wydanej w 1964 roku. Gra ma mieć charakter Sci-Fi i jednocześnie ma udowodnić, że podbój kosmosu nie wiąże się jedynie z samymi pozytywami. The Invincible - Gameby.pl

Próbna wersja gry zaprezentowana zostanie na targach Gamescom, odbywających się od 23 do 27 sierpnia. Gracze będą mogli przetestować demonstracyjny fragment produkcji, która swoją premierę będzie miała już niebawem. Otrzymaliśmy bowiem również trailer, wskazujący na datę wypuszczenia tytułu.

Zwiastun prezentuje też sceny zapewne pochodzące z gry. Szkoda, że nie doczekaliśmy się pokazania elementów rozgrywki, ale może i na to przyjdzie jeszcze pora. Jak na razie gra zapowiada się całkiem ciekawie. Jeżeli klimat zaprezentowany w trailerze będzie obecny również podczas rozgrywki, to można powiedzieć, że jest na co czekać. Według zapowiedzi, w grze wcielimy się w Yasnę, astrobiolog zwiedzającą planetę Regis III. Wyruszyła ona tam z nietypową misją, którą za wszelką cenę musi zrealizować.

The Invincible – Data premiery

The Invincible ma być dostępna 6 listopada 2023. Zagrać w grę będą mogli posiadacze PC oraz konsol najnowszej generacji (PS5, Xbox Series X/S).The Invincible - Gameby.pl

Miejmy nadzieję, że data jest ostateczna. Twórcy mają niekiedy skłonność do przesuwania premiery o niekiedy naprawdę długi czas. Z drugiej strony, chyba jest to lepsze rozwiązanie, niż wypuszczanie gry z niedociągnięciami. Trudno jednak wypowiadać się w tej kwestii o The Invincible. Chociaż premiera już praktycznie za moment, to o grze wiemy w sumie całkiem niewiele. Twórcy nie powiedzieli jeszcze jednak ostatniego słowa.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły