timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Wakacje to dla niektórych najlepszy okres roku. Część z Was na pewno korzysta z wolnego czasu, nadrabiając growe zaległości. Prędzej czy później lista tych tytułów musi się jednak skończyć, a u nas znowu zagości nuda. Postanowiłem więc przygotować zestawienie kilku produkcji, do których zawsze możecie wrócić. Przed wami TOP 5 gier, które nigdy wam się nie znudzą!

1. Grand Theft Auto V

TOP 5 gier

Pomimo tego, że na komputery wydane zostało aż 5 lat temu, GTA V cały czas jest szalenie popularne. Świadczy o tym liczba sprzedanych kopii, która to przebiła próg 100 milionów. W trybie fabularnym poznajemy tutaj wciągającą historię trzech protagonistów oraz ich gangsterskich perypetii. Dostajemy pokaźną liczbę misji, a także aktywności pobocznych. Za to w trybie online piszemy swoją własną historię, razem z innymi graczami.

2. Minecraft – Legendarny, kwadratowy świat

TOP 5 gier

Tego tytułu na pewno nie muszę nikomu przedstawiać. Nie wiem, czy nawet jest sens cokolwiek o nim tutaj napisać. Grając samemu, możemy eksplorować ogromną mapę, wygenerowaną specjalnie dla nas. Mamy także możliwość puścić nasze wodze fantazji i zająć się tworzeniem monumentalnych konstrukcji, właściwie bez żadnych ograniczeń. No i dostajemy tu nieśmiertelny tryb multiplayer, oferujący masę serwerów z niezliczoną ilością trybów zabawy. Minecraft to, moim zdaniem, jedno z lepszych lekarstw na nudę!

3. Garry’s Mod – Co tu się właśnie stało?

TOP 5 gier

Ten tytuł pochłonął setki godzin mojego życia. Ściągamy tu mapy, pojazdy oraz cokolwiek znajdziemy, a następnie robimy, co nam się podoba. Garry’s Mod to ogromna piaskownica, w której zawsze znajdzie się coś, czym możemy się zająć. W trybie wieloosobowym dostęp mamy do masy serwerów, oferujących nowe tryby rozgrywki. Od klasycznego Prop Hunt, aż po morskie bitwy pirackich statków! Polecam zaprosić kilku znajomych i razem wymyślić sobie sposób zabawy.

4. Chivalry: Medieval Warfare – Kto mieczem wojuje…

TOP 5 gier

Walki średniowiecznych rycerzów to idealny pomysł na grę. Zabawę zaczynamy od krótkiego samouczka, po czym trafiamy w wir walki, pełen wojowników w zbrojach i latających siekier. Kilka trybów rozgrywki oraz cztery klasy postaci brzmi jak niedużo, ale uwierzcie mi, wciąga jak mało co! Rozbudowany system władania orężem wymaga od nas ciągłego kombinowania jak zaskoczyć przeciwnika.

5. The Elder Scrolls V: Skyrim – Fus Ro Dah!

TOP 5 gier

Skyrim jest jedną z najlepszych gier wszech czasów, z czym większość z Was na pewno się zgodzi. Niezliczona ilość zadań pobocznych i sposobów ich poprowadzenia zapewni nam rozrywkę na BARDZO długi czas. Wątek główny to kwestia paru dni zabawy, ale żeby wyciągnąć z tego tytułu wszystko, potrzebne nam będzie paręset godzin. Na Skyrim poświeciłem naprawdę sporo czasu i chyba nie poznałem nawet połowy dostępnej zawartości.

TOP 5 gier, które nigdy się nie nudzą – Podsumowanie

A Wy, w jaki tytuł możecie grać bez końca? Wiadomo, TOP 5 gier to nie jest zbyt wiele. Powyższa lista zawiera moich osobistych faworytów, a to i tak w małej ilości. Tak więc, jeśli znowu poczujecie, że nie macie w co grać, sięgnijcie do którejś z tych produkcji. Najlepiej razem ze znajomymi. Z mojej strony to już wszystko, do zobaczenia wkrótce!

[thrive_leads id=’2755′]
About the Author

Z zawodu oświetleniowiec. Z pasji barista i pisarz. Entuzjasta wszelkiego rodzaju fantastyki, nie ważne w jakiej formie. Gry, książki, filmy. I jeszcze kawa. W dużych ilościach

View Articles