timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Wakacje już się rozpoczęły, a obostrzenia po tych ciężkich chwilach na całym świecie są powoli ściągane. Oznacza to, że sporo osób najprawdopodobniej sprezentuje sobie wycieczkę za granice. Droga do niektórych miejsc potrafi być naprawdę długa i same transporty potrafią zawieść, chyba że mamy czym się zająć, takie Nintendo Switch na przykład. Tylko w co grać? Mamy dla Was propozycje, w jakie gry na Switcha warto zagrać!

Pokémon Sword and Shield – Ósma generacja!

Gry na switcha - GameBy.pl

Coś dla fanów pokemonów, kolejna edycja popularnej serii ze stworkami do łapania, tym razem na Nintendo Switch. Dla osób, które ogrywały poprzednie części, schemat rozgrywki mocno się nie zmienił. Eksplorujemy co nowe lokacje, z licznymi gatunkami pokemonów, które możemy złapać. Stworki mają różne statystyki, ataki czy zdolności, które wpływają na to jak dobrze, sprawdzą się w starciach z innymi trenerami. Odbywające się w systemie turowym, gdzie biorą udział drużyny paru pokemonów.

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Hollow Knight – Dark Soulsowa platformówka

Gry na switcha - GameBy.pl

Dwuwymiarowa gra akcji przenosząca gracza do tajemniczych podziemi położonych pod miasteczkiem Dirtmouth. Poruszamy się po nieodkrytym labiryncie, o którym mówi się, że jest drogą do starożytnego królestwa. Na drodze napotykamy wiele różnych zagadek nie zawsze prostych do rozwiązania, dlatego czasem się trzeba sporo nagłowić. Potrafi się to także odwdzięczyć przyjemnymi sekretami ułatwiającymi dalsze etapy gry. W labiryncie stoczymy też liczne pojedynki z przeciwnikami oraz bossami. Jedynie wtedy będziemy mogli osiągnąć nasz cel.

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Arcydzieło wśród gier

Gry na switcha - GameBy.pl

Przygoda i wolność – to właśnie oferuje nam otwarty świat Hyrule, do którego jesteśmy wrzuceni w grze. Ciekawe widoki, ukryte zagadki oraz przeciwnicy do pokonania. W tym wszystkim najlepsze jest to, że grę możemy przechodzić, jak nam się podoba. Główna linia fabularna nie jest wymagana, by móc czerpać przyjemność z grania, chociaż jest świetnie zrobiona. Dlatego Breath of Fire jest jedną z najlepszych gier kiedykolwiek zrobionych i jest na pierwszych miejscach produkcji, które trzeba kupić na Switcha.

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Astral Chain – Anime i akcja

Astral Chain - GameBy.pl

Dołącz do elitarnej jednostki policji Neuron jako jedno z bliźniąt. Dostosuj wygląd postaci, aby jak najbardziej Ci odpowiadał i od razu wskocz do akcji. Tak właśnie bez owijania w bawełnę wita nas Astral Chain studia Platinum Games. Od razu można się zakochać, ale to nie wszystko, co nam oferuje gra. Jako członkowie jednostki specjalnej mam dostęp do broni Legion, robota przywiązanego do policjanta łańcuchami. Oczywiście wszystko jest utrzymane w japońskim stylu, dlatego jeśli lubicie dalekowschodnie podejście do gier, to musicie zagrać w Astral Chain.

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Untitled Goose Game – Okropna gęś

Gry na switcha - GameBy.pl

Humorystyczna gra składankowa, w której wcielamy się w złośliwą gęś, która chce tylko jedno: uprzykrzać życie wszystkim dookoła. Gra oferuje nam listę potencjalnych zadań do wykonania, jak na przykład kradzież jakiegoś przedmiotu czy zaatakowanie kogoś. Niekiedy by sprawić komuś psikusa, trzeba pozostać w ukryciu, wykorzystując otoczenie. Także czego chcieć więcej, to zabicia czasu. Tylko pobierać i grać!

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Gry na Switcha, które chcieliśmy Wam zaproponować, na tym zakończymy. Dla osób szukających więcej opcji odsyłam do naszych innych recenzji z kategorii Nintendo Switch.

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły