timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Na początku września na platformie streamingowej Netflix pojawiła się kolejna amerykańska komedia romantyczna, czyli Willa miłości. W roli głównej zobaczymy Kat Graham, aktorkę znaną między innymi z serialu Pamiętniki Wampirów oraz Toma Hoppera, który pojawił się w Przygodach Merlina. Film przedstawia historię miłosną Julie i Charliego, którzy z początku prowadzą ze sobą wojnę o miejsce pobytu w pięknej Weronie. Czy pomyłka właściciela mieszkania sprawi, że ta dwójka się w sobie zakocha?

Historia prawie jak z dramatu Szekspira

Julie, która jest świeżo po rozstaniu, wybiera się w samotną podróż do Werony. Oczywiście na początku zaplanowała tę wycieczkę dla siebie i swojego ówczesnego chłopaka. Włoski klimat miał sprawić, że wyjazd pary miał być jednym z tych niezapomnianych. Niestety, los pokrzyżował jej plany i Julie została singielką tuż przed dniem wyjazdu. Werona to miasto miłości, dlatego dziewczyna z początku ciężko znosi pobyt w mieście. Dodatkowo, okazuje się, że zaszła pomyłka i wynajęte przez nią mieszkanie zamieszkuje już ktoś inny. To Charlie, czyli Brytyjczyk, który przyjeżdża regularnie na delegacje do Włoch.

Willa miłości

Dwójka lokatorów prowadzi istną wojnę o pobyt w kamienicy. Julie spiskuje przeciwko mężczyźnie, a Charlie się mści. Liczne psikusy mają za zadanie wyeliminować drugiego lokatora. Po kilku dniach oboje zmęczeni walką godzą się i postanawiają dzielić apartament. Przy okazji wychodzą razem na kilka wycieczek po Weronie. Nie są to jedynie koleżeńskie spotkania, ponieważ zmieniają się one w bardzo romantyczne randki. Julia i Charlie mają wiele tematów do rozmów i okazuje się, że świetnie spędza się im czas wspólnie. Z pewnością pomyłka właściciela kamienicy i zaistniałe okoliczności pomogły znaleźć im wspólny język. Dwójka zakochanych zaczyna zauważać, że być może klimat włoskiej Werony przyczynił się do wzbudzenia w nich miłosnych uczuć.

Czy warto obejrzeć film Willa miłości?

Willa miłości to bardzo przyjemna komedia romantyczna. Film stawia przede wszystkim na humor, nie brakuje w nim rozmaitych żartów. Do tego wszystkiego pozycja przedstawia niebanalną opowieść dwójki ludzi z różnych części świata. Jeśli ktoś z Was ma ochotę spędzić sympatyczny wieczór we włoskim klimacie, serdecznie zachęcamy rozsiąść się wygodnie w hotelu i poznać historię miłosną Julie i Charliego. Willa miłości już na Netflixie!
[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły