timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

To pierwsza tego rodzaju współpraca na tak ogromną skalę. Żabka decyduje się na coraz odważniejsze działania, które mają na celu rozwój sieci sklepów. Tym razem jednak przygotowała niemałe zaskoczenie. Po firmie można by spodziewać się nowości w aplikacji mobilnej albo nowego produktu. Żabka postanowiła jednak wejść na wyższy poziom. Sieć postanowiła nawiązać współprace z bankiem BNP Paribas. Dzięki niej na klientów czekają ciekawe bonusy.

Żabka i BNP Paribas – Czy wyjdzie z tego coś dobrego?

Współpraca sieci sklepów z bankiem ma trwać rok. Ich wspólna kampania nosi nazwę ,,Jesteś wygrywem”. Jej celem jest zachęcenie klientów sklepu do założenia konta w BNP Paribas. W placówkach Żabki pojawią się plakaty z umieszczonych na nim kodem QR. Pozwala on pobrać aplikację banku i w ciągu zaledwie kilku minut założyć tam konto. Żabka - Gameby.pl

Jeden z przedstawicieli BNP – Tomasz Dymowski podkreśla, że najważniejsza w całej akcji jest prostota, z jaką można zostać klientem Paribas. Wszystko odbywa się jedynie przy wykorzystaniu smartfona. Dodatkowo, na klientów czekają interesujące akcje i bonusy.

Każdy, kto zdecyduje się założyć konto wykorzystując kod z placówki Żabki może wygrać voucher o wartości 50 złotych. Wszystko co trzeba zrobić to właśnie otwarcie konta i wpłacenie na nie 1000 złotych. Voucher można wymienić na produkty z Żabki. Najciekawsza wydaje się jednak być loteria. Potrwa ona okrągły rok, a pula nagród przeznaczona dla klientów wyniesie zawrotne 1,5 miliona złotych. Losy będzie można uzyskać dzięki płaceniu w Żabce. Losowania mają odbywać się co tydzień.

Żabka – Kolejna udana akcja marketingowa

Żabka pod względem promocji nie ma sobie równych. Sposób w jaki potrafi ona budować swoją markę, zdobywać nowych klientów i rozwijać się w social mediach jest niesamowity. Współpraca z BNP Paribas to kolejna oznaka wysokiej pozycji, na jaką sieć sklepów pracowała przez wiele lat. Żabka - Gameby.pl

Otwarcie konta bankowego w BNP Paribas jest w pełni darmowe, jeżeli zatem czujecie się zachęceni bonusami, biegnijcie do Żabki i skanujcie kody.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły