timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Lubisz seriale, których opowieść dzieje się w nieoczywistym, lekko zwariowanym świecie? A może po prostu chcesz dowiedzieć się jak prowadzić biznes i zająć się sprzedażą domów w kosmosie? Jesteś miłośnikiem najnowszych technologii i interesuje Cię kosmos? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla Ciebie dobre wieści!

Za lepsze jutro – nowość na Apple TV+!

Kolejna nowość serialowa na platformie streamingowej Apple TV+. Twórcy serialu zaskoczyli z pewnością swoich widzów niecodzienną tematyką, ponieważ główny bohater to człowiek, który pragnie sprzedawać innym ludziom domy na Księżycu. Brzmi na naprawdę zwariowany i nietuzinkowy pomysł, prawda? Nasz bohater, czyli niejaki Jack Billings (Billy Crudup) wpada na oryginalny biznes. Chce dowodzić pewną grupą sprzedawców i zdobyć fortunę na kosmicznej sprzedaży. Czy misja Jacka okaże się strzałem w dziesiątkę, a może sprawi, że mężczyzna straci więcej niż zyskał?

Za lepsze jutro – przeprowadzka na Księżyc?

Świat nieustannie idzie do przodu. Technologia zaskakuje ludzkość coraz to nowymi opcjami. Wszystko idzie ku rozwojowi, dlatego też Jack Billings chce podążać za tym, co nowe, dlatego też postanawia otworzyć własny biznes. Sprzedaje mieszkańcom miasta przepiękne domy, lecz nie są to jedynie zwykłe budynki. Powstać mają w kosmosie, a dokładniej na Księżycu.

Jak zdobyć klientów?

Jack Billings to mistrz publicznych wystąpień, spektakularnych mów oraz strategii marketingowych. Jego zdania skierowane są do wnętrz wszystkich słuchaczy i ich najskrytszych pragnień. Wie, jak sprawić, by znaleźli się potencjalni kupcy wspaniałych księżycowych rezydencji. W całym przedsięwzięciu pomaga mu kilka osób, między innymi Joey Shorter (Nicholas Podany) czy Shirley Stedman (Haneefah Wood). Wierzą w jego misję i strategię marketingową, więc są niezwykle zaangażowani. Po czasie problemów ze sprzedażą przybywa. Dodatkowo, relacje szefa z jego podwładnymi osłabiają się, dlatego biznes miewa swoje wzloty i upadki.

Czy warto obejrzeć serial Za lepsze jutro?

Serial Za lepsze jutro jest naprawdę dobrze wykonany. Produkcja zadbała o każdy szczegół – dobra gra aktorska, muzyka oraz scenariusz. Opowieść nie nudzi widza, a do tego nie jest oczywista. Polecamy zapoznać się wszystkim fanom kosmosu i świata Sci-Fi z nowością serialową na platformie Apple TV+ – nowy odcinek co piątek. Nie czekaj, przekonaj się jak kupić dom na Księżycu!

[wp-review]

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły