timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Netflix znany jest z tego, że często bardzo dobrze wie czego potrzebują jego użytkownicy. Wprowadzane nowości są najczęściej bardzo starannie przemyślane i tworzone z myślą o ułatwieniu użytkownikowi życia. Nie inaczej prezentuje się najnowsza aktualizacja Netflixa na telefony i inne urządzenia z Androidem.

Aktualizacja Netflixa – Co się zmieniło?

Nowa aktualizacja jest ściśle związana z pobieraniem filmów i odcinków seriali. Ta funkcja jest obecna z nami niemal od pięciu lat, nie ma się więc co dziwić, że twórcy próbują w jakiś sposób stale ją ulepszać. Działo się tak chociażby przy wprowadzaniu funkcji ,,smart download” sprawiającej, że obejrzane już przez nas odcinki były usuwane z biblioteki pobranych plików.

Aktualizacja Netflixa - Gameby.pl

Od teraz użytkownicy telefonów z Androidem będą mogli oglądać filmy i seriale, nawet jeśli nie pobrały się one w stu procentach. W praktyce oznacza to, że możliwe będzie oglądanie danego tytułu i pobieranie go w tym samym momencie. To ogromne ułatwienie. Dotychczas skazani byliśmy na czekanie na całkowite ukończenie procesu pobierania. Dla osób ze słabszym połączeniem internetowym była to prawdziwa męczarnia.

Wszystko nadal działać będzie w obrębie zakładki ,,pobrane pliki”. Nie musicie więc martwić się o żadne utrudnienia. Niestety twórcy zapowiadają, że aktualizacja pojawi się na telefonach z systemem iOS dopiero za kilka miesięcy. To nie pierwszy raz, kiedy telefony z Androidem otrzymują netflixowe nowości szybciej.

Aktualizacja Netflixa – Zwiastun przyszłości

Tak naprawdę nie wiemy, co jeszcze może szykować dla nas Netflix. Aktualizacje serwisu nie zdarzają się dość często. Można jednak mieć pewność, że każda z nich wprowadza coś przydatnego. Twórcy widocznie nie przepadają za wprowadzaniem mało istotnych zmian.

Aktualizacja Netflixa - Gameby.pl

Najnowsza aktualizacja nie jest niczym przełomowym. Pokazuje natomiast, że Netflixowi zależy na użytkownikach oraz ich komforcie. Liczmy na to, że sytuacja nie zmieni się na przestrzeni lat, a korzystanie z serwisu będzie coraz przyjemniejsze. Tymczasem posiadaczom Iphone’ów pozostaje na razie jedynie czekać…

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły