timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

W marcu na platformie streamingowej Netflix pojawiło się wiele interesujących nowości, które z pewnością przyciągną uwagę widzów. Jedną z najbardziej oczekiwanych premier jest seria pt. Banditos: Na tropie skarbu, która zadebiutowała 13 marca. To idealna propozycja dla miłośników przygodowych oraz kryminalnych wątków. Serial opowiada historię odważnego i ekscentrycznego Miguela, który wraz z grupą znajomych wyrusza na poszukiwanie ogromnego skarbu ukrytego na jednej z meksykańskich wysp. Reżyserią tej produkcji zajął się utalentowany Pablo Tebar, który zadbał o to, by każdy odcinek był pełen niespodzianek i wciągających zwrotów akcji. Sprawdź, co jeszcze przygotowali dla swoich widzów twórcy nowego serialu i koniecznie czytaj dalej!

Banditos: Na tropie skarbu – nowy serial na platformie Netflix!

Miguel (w tej roli zobaczymy Alfonso Dosala) od dawna myśli, by zrobić coś spektakularnego. Szuka jakiejś motywacji w życiu, dlatego wpada na pewien niebezpieczny pomysł. Wie, że na wyspie Maya Riviera ukryty jest ogromny skarb. Decyduje się on na stworzenie grupy osób, które byłyby chętne na podbój wyspy i zdobycie wspaniałego skarbu. Zaprasza do udziału w swoim zwariowanym przedsięwzięciu ludzi z różnych środowisk, z różnymi umiejętnościami i doświadczeniami. Widział w nich szansę na zrealizowanie swojego marzenia o wielkiej przygodzie i niezwykłym odkryciu. Jednakże Miguel nie przewidział, że na drodze do skarbu stanie wiele trudności i niebezpieczeństw.

Banditos: Na tropie skarbu – Miguel w poszukiwaniu skarbu

Banditos - GameBy.pl

Po pierwsze, niesamowicie trudnym zadaniem będzie stworzenie zgranej grupy. Towarzysze mają mocne charaktery i nie potrafią wspólnie podejmować działań. Zdecydowanie brakuje im zorganizowania. Jak Miguel pokieruje grupą, by wszyscy przeżyli, a w dodatku zdobyli bogactwo i skarb Króla Węży? Czy jego pragnienie odkrycia skarbu przetrwa próbę czasu i trudności, czy może okaże się, że największą nagrodą jest sama podróż i doświadczenia, jakie z niej wynikają?

Czy warto oglądać serial Banditos: Na tropie skarbu?

Banditos - GameBy.pl

Banditos: Na tropie skarbu to nowość na platformie streamingowej Netflix. Zaskakuje licznymi zwrotami akcji, a także klimatem meksykańskich wysp. Dodatkowo całość dopracowana jest na ostatni guzik, dlatego widzowie mogą podziwiać wiele efektów specjalnych, stworzonych przez twórców serii. Seria składa się z siedmiu emocjonujących odcinków, więc nie zwlekaj i poznaj kulisy drogi po skarb! Do zobaczenia na Netfliksie!

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły