timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Spotify udostępnia użytkownikom kolejną ciekawą funkcję. Aplikacja od jakiegoś czasu stara się systematycznie dodawać coś nowego do swojej oferty. Czasami chodzi jedynie o drobne usprawnienia, jednak niekiedy na platformie możemy zaobserwować spore zmiany. Widać, że serwis stara się nieco zmienić sposób w jaki działa, oferując nie tylko muzykę, ale również zawartość około muzyczną. W kilku krajach na Spotify właśnie pojawiła się nowa funkcja, umożliwiająca oglądanie teledysków bezpośrednio w apce.

Spotify – Teledyski na wyciągnięcie ręki

Nowa funkcjonalność jest jeszcze obecnie w fazie beta. Oznacza to, że nie obejmie ona ogromnej liczby artystów, których klipy moglibyśmy zobaczyć. Dodatkowo, należy być wyrozumiałym, jeśli chodzi o możliwość pojawienia się błędów lub wszelkiego rodzaju problemów z działaniem funkcji. Miło jednak, że wśród 11 państw, w których przeprowadza się testy, znalazła się tym razem również Polska. To całkiem zaskakujące, bo przykładowo w USA teledysków jeszcze nie zobaczymy. Spotify - Gameby.pl

Na czym opiera się nowa opcja? Jest to w sumie banalnie proste. Podczas odtwarzania utworów na dowolnym urządzeniu, możemy przełączyć się w tryb oglądania teledysku. Wtedy to, będziemy mogli cieszyć się zarówno dźwiękiem, jak i klipem muzycznym. Jak wiadomo, nie wszystkie utwory, dostępne w serwisie, będą wspierać takową opcję. Obok tych, które zaoferują odtwarzanie teledysku, pojawi się stosowna ikonka. Wydaje się być niemal oczywistym, ale może warto jednak o tym wspomnieć, że do korzystania z tej opcji wymagane jest członkostwo premium. Chociaż ciężko spotkać kogoś, kto korzysta z serwisów do odtwarzania muzyki w bezpłatnym wariancie, to może niektórych ta informacja zainteresuje.

Spotify – Coraz więcej na samej platformie

Zmiany, zachodzące na platformie naprawdę dobrze jej wróżą. Spotify stara się być samowystarczalną, jedyną aplikacją, jakiej będzie potrzebował użytkownik, chcący nacieszyć się pełnią doznań muzycznych. Od kilku miesięcy, w serwisie widać pozytywny trend, przejawiający się coraz większą liczbą nowości oraz udoskonaleń. Oby firmie nie skończyły się pomysły, bo póki co, robi naprawdę dobrą robotę.Spotify - Gameby.pl

Pełnej wersji opcji oglądania teledysków możemy spodziewać się zapewne w przeciągu paru następnych miesięcy. Wtedy to najprawdopodobniej trafi ona również do użytkowników w innych krajach.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły