timer
Przewidywany czas czytania to 3 minuty.

Uwielbiam gry wyścigowe. Niezależnie od tego czy konkuruje z innymi graczami, czy mierzę się z czasem w trybie singleplayer, jestem absolutnym fanem wszelkich popularnych gier wyścigowych. Długo szukałem interesującej gry wyścigowej i w końcu znalazłem. Best Rally. Jest to najpopularniejsza produkcja od firmy Oddrok, mającej na swoim koncie już kilka całkiem ciekawych tytułów. Nic tylko pobrać, i grać!

Gotowi na prędkość?

Już po paru minutach gry, dostrzegłem wiele bardzo ciekawych i zaskakujących elementów, dotąd rzadko spotykanych w tego typu produkcjach. W grze zastosowano przede wszystkim bardzo ciekawie zaprojektowane tory wyścigowe zawierające elementy 3D, oraz interaktywne moduły, mające na celu utrudniać nam ukończenie poziomu.

Gra prezentuje się bardzo dobrze, i od razu potrafi wciągnąć gracza w wir wyścigów. Posiada trzy zestawy poziomów możliwych do odblokowania. Każdy zestaw posiada różniące się od siebie struktury, i główny motyw przewodni danej grupy poziomów. W grze dodatkowo można zmieniać auta. W menu wyboru trybów, dostępny jest garaż, w którym możemy sprawdzić dostępne auta, oraz zapłacić, by odblokować samochody premium.

Głównym celem gry jest ukończenie toru w jak najkrótszym czasie. Każdy poziom możemy zaliczyć na jedną, dwie lub trzy gwiazdki, którym podporządkowany jest czas ukończenia wyścigu. W momencie, gdy ukończymy poziom na trzy gwiazdki, dostajemy możliwość pobicia naszego rekordu na danym levelu. Jeśli uda nam się dojechać na metę w szybszym czasie, otrzymujemy specjalną nagrodę.

Best Rally - GameBy.pl

Best Rally – Najlepszy rajdowiec!

Połączenie wyścigu na czas, interaktywnych przeszkód oraz szeroko pojętej sztuki driftu sprawia, że gra jest naprawdę wciągająca. Każdy poziom różni się od siebie i gra nie jest monotonna, co w moim odczuciu jest jej główną zaletą.

Audiowizualna część gry nie jest może najlepsza, lecz mimo słabej muzyki  i średniej jakości grafiki, rozgrywka nadal pozostaje miła i przyjemna. Efekty wizualne też nie są może najlepiej zaprojektowane, bo jak widzimy powyżej cienie i ślady kół są nieostre i rozmyte.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty gry, jestem w stanie stwierdzić, że mimo kilku minusów od strony audiowizualnej, gra jest solidnie wykonana i godna naszej uwagi. Osobiście, gra spełniła moje główne wymogi co do gier zręcznościowych.

Dziękuję za uwagę i zachęcam was do pobrania Best Rally, bo naprawdę warto.

Życzymy Miłego Grania!
Nasza Ocena
 • 7/10
  Grafika - 7/10
 • 4/10
  Muzyka - 4/10
 • 7/10
  Pomysł - 7/10
 • 9/10
  Grywalność - 9/10
6.8/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

O redaktorze

Interesuje się grą na gitarze elektrycznej oraz muzyką z lat 70-90. Uwielbia podróże i zwiedzanie wielu ciekawych miejsc w kraju lub za granicą. Mieszka pod Warszawą, jest ambitny i chętny do działania w pracy redaktora strony.

Wszystkie artykuły