timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czarne Lustro (Black Mirror) to serial nietuzinkowy. Jest znany od wielu lat prawie wszystkim użytkownikom platformy streamingowej Netflix. Czym tak zachwyca i dlaczego od długiego czasu bije rekordy popularności? To serial, który przedstawia nietypowe tematy, które dodatkowo ukazują niecodzienny obraz rzeczywistości. Rzeczywistości, która jest negatywnym odbiciem następstw postępu technologicznego. Okazuje się, że rozwój nie oznacza jedynie sukcesów i przyjemności w życiu człowieka, a jest wręcz odwrotnie – jest powodem wielu nieszczęść i tragedii.

Czy możemy spodziewać się szóstego sezonu?

Black Mirror ma ogromną rzeszę fanów. Wszystkie sezony mają świetne opinie na wszelkich forach dyskusyjnych, dlatego niejednokrotnie pada pytanie czy powstanie kolejny, szósty sezon tej serii. Nie trzeba długo trzymać widzów w niepewności, ponieważ kontynuacja Black Mirror została oficjalnie zapowiedziana przez twórców serialu. Kolejnych odcinków można spodziewać się już w czerwcu tego roku. Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie!

Oficjalny trailer 6. Sezonu trafił do sieci!

Czego można się spodziewać w nadchodzącym serialu i jakie tym razem zostaną poruszone tematy? Twórcy nie chcą zbyt wiele zdradzać, ale jedno jest pewne – klimat całej serii zostanie zachowany. Emocji i wątków skłaniających do zadumy nad nowoczesnym światem na pewno nie zabraknie!

Gwiazdorska obsada na ekranie!

Na ekranie najnowszego sezonu Czarnego Lustra zobaczymy mnóstwo ważnych osobistości ze świata Hollywood. Wystąpią między innymi Salma Hayek, Kate Mara (znana np. z serialu House of Cards), Ben Barnes (aktor pojawił się w serii Cień i kość), Aaron Paul czy również Daniel Portman. Czy taka gwiazdorska obsada przyniesie wiele emocji, a także sprawi, że całość będzie się dobrze oglądać?

Black Mirror: Sezon 5 - Gameby.pl

Szósta odsłona serialu Czarne Lustro

Twórcy serialu Black Mirror znani są z tego, że do samego końca trzymają widzów w napięciu i nieustannie zaskakują ich nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Bez wątpienia jest to jedna z cech, która wyróżnia ten serial spośród wielu innych. Warto zatem z niecierpliwością oczekiwać na czerwcową premierę najnowszego sezonu, który zapowiada się równie emocjonująco, jak poprzednie części. Twórcy starają się zachować tajemnicę i nie zdradzają zbyt wiele szczegółów na temat fabuły. Jednak można być pewnym, że nowe odcinki przyniosą widzom wiele emocji i pozwolą na przeżycie niezapomnianych chwil.

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły