timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Kolumbijski serial pt. Skradzione Serce jest kolejną propozycją dostępną na platformie streamingowej Netflix, która zebrała wiele pozytywnych opinii. O czym jest? To seria przedstawiająca niecodzienną historię dwóch par. Okazuje się, że pewien mężczyzna zakochuje się w kobiecie, która otrzymała serce jego poprzedniej wybranki, podczas gdy pragnął on zemsty na handlarzach organami. Zagmatwane, prawda? Jeśli lubisz tego rodzaju seriale i chcesz zobaczyć coś podobnego, koniecznie sprawdź poniższą listę, gdzie znajdziesz wiele propozycji seriali o podobnej tematyce.

  1. Kto zabił Sarę?

Serial, którym z pewnością zachwyci się każdy miłośnik kryminalnych historii. Kto zabił Sarę? to opowieść o Alexie (w tej roli zobaczymy Manolo Cordona), który niesłusznie zostaje skazany na 30 lat więzienia za morderstwo własnej siostry Sary. Po latach udaje mu się zbiec z więzienia i postanawia samodzielnie odnaleźć zabójcę swojej siostry, by móc pomścić jej śmierć. W trakcie swojej ucieczki i poszukiwań spotyka różne osoby, a każde kolejne odkrycie rzuca nowe światło na morderstwo Sary i okoliczności z nim związane. Jeśli ten opis Was zainteresował koniecznie sprawdźcie te propozycję! Trzy sezony są już dostępne do oglądania na platformie Netflix!

 

  1. Mroczne pożądanie

Seria składająca się z dwóch sezonów dostępnych do obejrzenia na platformie Netflix. Spodoba się wszystkim miłośnikom thrillerów, którzy cenią sobie nutkę romantyzmu w fabule. Tym razem główna bohaterka – Alma (w jej rolę wcieli się gwiazda meksykańskich telenoweli, czyli Maite Perroni) – decyduje się na romans podczas jednej ze swoich delegacji, lecz nie orientuje się, że to na zawsze zmieni jej codzienność. Cała historia jest wielowątkowa, widzowie będą świadkami zastanawiającego samobójstwa, a także mrocznych obsesji. Jak potoczy się życie Almy po bardzo namiętnym romansie z Dario?

  1. Triptych (Triada)

Triada to kolejna propozycja serialowa, która oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. W całej historii nie brakuje tajemniczego morderstwa, a także intryg, które powodują, że widz nie ma ochoty odrywać się od ekranu! Serial przedstawia losy trzech sióstr oddzielonych od siebie już w dzieciństwie. Jedna z sióstr – Becca (Maite Perroni) – zastanawia się, dlaczego w jej życiu jest tyle nieścisłości i dziwnych sytuacji, dlatego postanawia na własną rękę poprowadzić śledztwo i dowiedzieć się czegoś więcej w sprawie jej domniemanego rodzeństwa! Serial Triada oglądać można na platformie streamingowej Netflix. Do oglądania dostępny jest już pierwszy sezon!

[wp-review]

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły