timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Witajcie! Praktycznie każdy chciałby w jakiś sposób wydawać mniej. Można ograniczać koszty albo… kupować mądrzej. Właśnie na tym się dzisiaj skupimy. Zapraszam do recenzji aplikacji Blix!

Blix – Tańsze zakupy w jednym miejscu!

Blix to aplikacja, w której znajdziemy najpopularniejsze gazetki promocyjne. Wszystko w jednym miejscu. Biedronka, Lidl, Tesco, Rossmann, Netto, Kaufland, Auchan i wiele innych.

Blix - GameBy.pl

Dzięki niej możemy śledzić aktualne promocje, tworzyć listy zakupów, wyszukiwać konkretne produkty, a także sklepy. Fajną opcją są również powiadomienia z ulubionych sklepów. W ten sposób jesteśmy w stanie wyszukiwać okazje, które nie uszczuplą zbytnio naszego portfela.

Aplikacja wygląda schludnie, łatwo możemy wyszukać żądany sklep i od razu przeglądać aktualne gazetki promocyjne. Sama ilość sklepów jest imponująca, są to nie tylko placówki stacjonarne, ale także e-commerce. Znajdziemy tam rabaty m.in do Allegro i AliExpressu.

Praktycznie wszystko można ustawić pod siebie. Zmienić kolejność sklepów, a także ustawić swoje kolory aplikacji.

Jest to pozycją, którą z pewnością warto mieć na swoim telefonie.

Artykuł powstał we współpracy z aplikacją Blix!

O redaktorze

Szymon jest redaktorem naczelnym tego serwisu. Zawodowo zajmuje się marketingiem w mediach społecznościowych, a także produkcją filmów. Prywatnie robi zdjęcia, wspina się i relaksuje łowiąc ryby.

Wszystkie artykuły