timerPrzewidywany czas czytania to 3 minuty.

Zapewne ci, którzy śledzą mój prywatny profil na FB zauważyli zmianę zdjęcia w tle. Tą #DobrąZmianą, jak i tym ByRNewsem chciałbym zakomunikować wam jedno: portal gamingowy GameBy.pl objął patronatem medialnym grę Wieże Magów wydawnictwa Imagine Realm. Ja o kampanii na wspieram.to tej gry pisałem poprzedniego ByRNewsa, a jeszcze wcześniej testowałem prototyp tej gry, finalizując to recenzją. Ja oraz inni blogerzy z tej gry jesteśmy zadowoleni i wróżymy jej spory sukces.

W skrócie: Zasady

Celem uczestników jest zbudowanie jak najwyższej wieży. Drewniane patyczki możemy zdobyć, pociągając karty. Drewienka oprócz funkcji budulcowej posiadają także funkcję walutową, czyli z ich pomocą możemy kupić ochronne sekcję, czy najważniejsze dla gry karty żywiołów. Posłużą nam one do rzucania zaklęć, które zwykle przeciwnikowi szkodzą. Wygrywa uczestnik z najwyższą wieżą.

Wierzę w sukces tej gry, ponieważ…

Jestem patriotą i doceniam polskie produkty, które były, są i zamierzają być 🙂 Poważnie mówiąc. Widzę tu ambitne wydawnictwo, przedstawiające grę opartą o znany pomysł, jakim jest budowanie wieży. Mechanika jest dziwna, ale fajna. Co mnie najbardziej ujęło to spora dawka negatywnej interakcji, na którą trzeba sobie zapracować, chomikując konstrukcje. Nie mógłbym zapomnieć też o zachwycającym wyglądzie gry. Prezentuje się on o niebo lepiej od tego, co dostałem w prototypie.

Już kończę

Oferta patronatu medialnego była dla mnie, jako redaktora i szefuńcia działu planszowego czymś wspaniałym. Jestem bardzo szczęśliwy, że ekipa GameBy.pl ma zaszczyt patronować tej grze. Powiem wam tak: nasz patronat medialny jest sukcesem, który możemy uczcić pijąc szampana Piccolo. Otwierać prawdziwego szampana będziemy, kiedy Wieże Magów będą wsparte w 100% (także wiecie, co macie robić).

Kolejny raz zapraszam Was do wspierania tego projektu tutaj. Kto czytał moją recenzję jak i recenzje moich kolegów, ten uzna, że takie gry warto wspierać.

PS. Niebawem przeczytacie wywiad z Imagine Realm.

O redaktorze

Miłośnik gier planszowych, który czasami zmienia się w animatora, czasami w recenzenta, a od niedawna pokazuje swoje Jokerowe oblicze.

Wszystkie artykuły