timer
Przewidywany czas czytania to 2 minuty.

Solowy twórca Tomasz Dziubak i firma Teyon połączyli siły i stworzyli Cubers: Arena. Dynamiczny twin-stick slasher oprawiony w kreskówkową animację ze sporą ilością chaosu i głównym bohaterem w kształcie piłki. Zdecydowanie luźniejsza produkcja w przeciwieństwie do ich ostatniej Terminator Resistance. Gra będzie dostepna na Steam, PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

W Cubers: Arena wcielamy się w Ballera. Sprzedanego przez własną rodzinę niewolnika, walczącego z zastępami gladiatorów o odzyskanie wolności. Wszystko to obywa się w kilku trybach na 4 różnych arenach każda posiadająca swoje dedykowane interaktywne środowisko i przeciwników. Do walki może wykorzystać arsenał, w którym znajduje się ponad 100 unikalnych broni, zbroi i umiejętności. Kombinacja miecza i tarczy będzie nam oferować dodatkową obrąne podczas gdy broń dwuręczna szybciej będzie przebijać się przez fale wrogów.

Cubers: Arena - GameBy.pl

Jednak wszystko to nie jest odblokowane od razu. W miarę progresu i z rosnącą ilością pokonanych bossów otrzymamy nagrody i monety, za które ulepszy nasz ekwipunek. Kiedy znudzi się nam solowa przygoda, możemy zaprosić znajomego i wspólnie połączyć siły, aby pokonać fale przeciwników w kontynuacji walki o wolność.

 

Pobierz ze sklepu Steam!

Pobierz ze sklepu Steam!

 

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

Pobierz ze sklepu Nintendo eShop!

 

Pobierz z PlayStation Store!

Kup na PlayStation Store!

O redaktorze

Zapalony miłośnik kultury japońskiej, gier komputerowych i nowej technologi. W wolnym czasie bawi się z grafiką komputerową oraz operuje dronami.

Wszystkie artykuły