timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Save Our Squad with David Beckham, czyli po prostu David Beckham: Drużyna w opałach to nowość na platformie streamingowej Disney+. To serial dokumentalny, który ukazuje historię pewnej londyńskiej drużyny piłkarskiej składającej się głównie z młodych chłopców. Marzą oni o wielkiej karierze futbolowej, więc spędzają masę czasu na boisku udoskonalając swoje umiejętności. Okazuje się, że nadchodzi dla nich szczególna pomoc i naprawdę wyjątkowy czas w życiu. Od teraz ich trenerem będzie sam David Beckham. Emocje gwarantowane!

Wielka szansa Westward Boys

Przed Wami opowieść o spełnianiu swoich największych marzeń. Westward Boys to drużyna piłkarska skupiająca młodych chłopców, którzy są niezwykle utalentowanymi piłkarzami. Ich codziennością są treningi. Marzą o wielkiej karierze na mundialach, chcą przeżyć to na własnej skórze. Ten mini serial dokumentalny na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom piłkarskich emocji czy ogólnie rzecz biorąc sportu. To co wyjątkowe i szczególnie zwraca na siebie uwagę w tej historii, to przede wszystkim rola światowej gwiazdy futbolu, jaką jest sam David Beckham.

David Beckham w roli trenera

David Beckham to wielka gwiazda piłki nożnej. Jego nazwisko jest znane na całym świecie. Grał mecze reprezentując najlepsze kluby piłkarskie, między innymi Real Madryt, Manchester United czy Paris Saint-Germain. Piłkarz jest aktualnie na piłkarskiej ‘’emeryturze’’ i nie gra już meczy, ale pełen młodzieńczego zapału postanowił sprawdzić się w roli mentora i trenera jednego z londyńskich klubów. Sam zaczynał swoją przygodę ze sportem w tym miejscu, więc postanowił wrócić do korzeni, a tym samym pomóc innym rozpocząć swoją karierę.

David Beckham na Disney+!

Serial ukazuje kulisy treningów londyńskiego klubu Westward Boys. David Beckham bacznie obserwuje poczynania młodych, a dodatkowo próbuję przekazać im coś od siebie. Coś, co pomoże i zaowocuje w przyszłości. Ponadto piłkarz postanawia poznać bliżej samych zawodników, jak i ich rodziny. Widz poznaje w ten sposób całe zaplecze sportowego środowiska. Nie brakuje tu wzruszeń, żartów, a przede wszystkim motywacji w dążeniu do wyznaczonych celów. Czy David Beckham zaskoczy widzów i sprawdzi się jako piłkarski mentor? Jeśli jesteście ciekawi jak potoczy się ten eksperyment, koniecznie zajrzyjcie na Disney+, gdzie dostępne są wszystkie cztery odcinki serialu.

 

 

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły