timer
Przewidywany czas czytania to 3 minuty.

Popularny polski youtuber Łukasz Jakóbiak, znany ze swojego autorskiego programu „20m² Łukasza„, w którym to przeprowadza wywiady z celebrytami, sportowcami i wszystkimi, których twarz jest choć trochę rozpoznawalna. Kilka dni temu do sieci wrzucił film, na którym w zainscenizowany sposób udaje, że spotkał się z Ellen DeGeneres, amerykańską aktorką w jej bardzo popularnym talk-show. Celem tego małego oszustwa jest oczywiście zobaczenie filmu przez prawdziwą Ellen i realne zaproszenie do Ameryki.

Cóż, Łukaszu, jeśli jednak nic z tego nie wyjdzie, możesz przynajmniej zagrać w jej najnowszą grę! Dice with Ellen jest już do pobrania!

Jeśli ktoś jeszcze nie widział filmiku Łukasza:

Dice with Ellen – Nowy wymiar kości?

Dice with Ellen - Gameby.pl

Kojarzycie kości? Na pewno! Nie raz, nie dwa, każdy z nas grał w nie kiedyś ze znajomymi. Rzucasz kośćmi w nadziei na jak najlepszy wynik. Jedna z ulubionych zabaw hazardzistów. Tym razem mamy okazję znów porzucać kostkami – i to z samą aktorką! Na szczęście, w przeciwieństwie do kasyna, ona nie zabierze nam naszych pieniędzy.

Sprawa wygląda bardzo prosto. Gramy w kości, a naszym zadaniem jest być jak najlepszym. Pokonać przyjaciół, znajomych i nieznajomych. Po prostu wszystkich. Dice with Ellen nie różni się zbytnio pod względem założenia od popularnej gry – kości Yahtzee.

Nie ma co narzekać, może i jest to prawie że klon Yahtzee, jednak niezwykle udany klon! Graficznie Dice with Ellen stoi na bardzo wysokim poziomie, niebieskie kolory ciekawie współgrają z klimatyczną i miłą rozgrywką. Gra oczywiście przeznaczona jest do zabawy ze znajomymi, bijemy więc ich rekordy tak, żeby to nasz wynik znajdował się na samym szczycie tabeli.

Podczas całej rozgrywki ciągle towarzyszyć nam będzie uśmiechnięta Ellen, raz po raz wyskakująca z przeróżnymi, przydatnymi wskazówkami. 

Dice with Ellen proponuję nam wiele ciekawych funkcji. Możemy tworzyć swoje kości, zdobywać dodatkowe rzuty, a po wejściu w segment ze znajomymi czujemy się dosłownie jak na samym Facebook’u. Czy to przypadkiem nie za dużo jak na zwykłą i prostą grę w kości?

Mnie osobiście irytują wszystkie te funkcje. Ma się wrażenie, że samo rzucanie kośćmi pozostaję drugorzędną sprawą, gdzieś bardzo daleko w tyle. Chociaż patrząc na sukces poprzedniej gry wydanej spod skrzydła Ellen, Dice with Ellen prawdopodobnie również osiągnie sukces.

Mimo tego, szczególnie fani EllenShow powinni być zachwyceni. Wszystkim innym polecam raczej standardową grę w kości!

Życzymy Miłego Grania!
 • 8/10
  Grafika - 8/10
 • 6/10
  Muzyka - 6/10
 • 6/10
  Pomysł - 6/10
 • 7/10
  Grywalność - 7/10
6.8/10
google play

Pobierz ze sklepu Google Play!

appstore

Pobierz ze sklepu AppStore!

O redaktorze

Fanatyk sportu i dobrze opowiedzianych historii. Miłośnik czytania oraz podróży i wszelkich przygód, małych i dużych. Od najmłodszych lat w przyjaźni z technologią i grami. Z pasji pisarz i gracz. Szczególnie zakochany w grach typu RPG i sieciowych.

Wszystkie artykuły