timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Wielu z Was na pewno kojarzy produkcję Disneya pt. Zaczarowana. Jest to film animowany z 2007 roku, a w rolach głównych zagrali Amy Adams oraz Patrick Dempsey. Opowieść odniosła swojego czasu spory sukces, dlatego też platforma streamingowa Disney+ od niedawna ma w swojej ofercie kontynuację tej historii. Film nazywa się Disenchanted (Rozczarowana) i nawiązuje do perypetii księżniczki Giselle (Amy Adams) oraz księcia Roberta (Patrick Dempsey). Po ślubie kobieta zaczyna mieć pewne wątpliwości co do jej idealnego życia, dlatego próbuje ratować je na własny sposób i postanawia przeprowadzić się do niewielkiej prowincji zwanej Monroeville. Co z tego wyniknie?

Księżniczka Giselle powraca po latach!

Miasteczko Monroeville słynie z tego, że jest bardzo spokojnym miejscem. Mieszkańcy są niezwykle zżyci i przyjaźni. Giselle pragnie zmiany otoczenia i wyrwania się z wielkiego miasta, lecz tak naprawdę bardzo boi się tej zmiany. Urodziła dziecko, więc to sprawia, że jej życie jest od teraz pełne obowiązków. Po cichu marzy, aby na zawsze żyć jak w bajce, ale po czasie dostrzega, że nie zawsze jest kolorowo. Czy poradzi sobie w nowym miejscu, a do tego sprawi, że jej rodzina pozostanie szczęśliwa?

Życie to nie bajka?

Księżniczka Giselle pragnie za wszelką cenę sprawić, by jej życie na zawsze pozostało bajką. Kocha swoją rodzinę i nieustannie stawią ją na pierwszym miejscu. Chce być idealną żoną, a do tego w przykładny sposób wychowywać swoje dzieci. Jej nastoletnia córka Morgan często buntuje się, ponieważ w wielu kwestiach ma odmienne zdanie. To nie raz przyprawia Giselle o zdenerwowanie i doprowadza do konfliktów. Co więcej, księżniczka zaczyna męczyć się w Nowym Jorku, ponieważ czuje się tam odrobinę przytłoczona. Uważa, że potrzebuje odpoczynku od dotychczasowego otoczenia. Wszystkie problemy łączą się i powodują u kobiety frustrację, dlatego też pragnie zmienić swoją sytuację.

Czy warto obejrzeć Disenchanted?

Film Disenchanted to bardzo przyjemna kontynuacja wcześniejszej historii księżniczki Giselle. Bajka z pewnością dostarczy wiele radości, ponieważ przepełniona jest pozytywnymi emocjami i miłością. Co więcej, momentami może rozbawić lub wzruszyć do łez. Będzie to idealna propozycja dla miłośników księżniczek Disneya. Serdecznie zachęcamy Was do sprawdzenia platformy Disney+ i zapoznaniem się z perypetiami księżniczki Giselle!

Obejrzyj w serwisie Disney+!

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły