timerPrzewidywany czas czytania to 2 minuty.

Fani produkcji Marvela, Pixara czy Gwiezdnych Wojen w końcu uzyskają dostęp do swoich ulubionych filmów i seriali. Otrzymaliśmy potwierdzoną informację, według której usługa Disney+ dostępna będzie w Polsce już latem tego roku. W związku z tym Polacy będą mogli obejrzeć obiecujące premiery, które zadebiutują w 2022.

Disney+ nareszcie dostępne w Polsce

Szczerze mówiąc, powstanie Disney+ na początku nie spotkało się z pozytywnym odbiorem przez Polaków. Usługa była dostępna jedynie w kilku krajach. Wiązało się to ze zniknięciem na przykład z Netflixa, wielu lubianych seriali i filmów. Fani chociażby produkcji Marvela zostali pozbawieni naprawdę wielu topowych pozycji. Aby je obejrzeć trzeba było posługiwać się technologią VPN, co nie dla każdego było wygodnym rozwiązaniem.

Na szczęście sytuacja ulegnie zmianie już latem tego roku. Chociaż informacje o wprowadzeniu usługi w Polsce pojawiały się już w zeszłym roku, to dopiero teraz Disney ogłosił oficjalne stanowisko. Niestety zabrakło w nim dokładnej daty debiutu Disney+, lecz nawet przyjmując najmniej optymistyczny scenariusz, może spodziewać się go najpóźniej na początku września. Disney+ - Gameby.pl

Serwis, oprócz tego, że będzie dostępny w naszym kraju, zadebiutuje również w 42 innych krajach. Trzeba przyznać, że przy takim tempie rozwoju, za niedługo może on stać się poważną konkurencją dla Netflixa czy HBO: GO.

Jak Disney+ będzie wyglądać?

Na razie niestety nie otrzymaliśmy żadnych informacji związanych z funkcjonowaniem serwisu. Jak będzie wyglądał? Jak prezentować się będą ceny abonamentów? To wszystko pozostaje tajemnicą. Liczymy jednak, że przed planowanym startem, Disney uchyli rąbka tajemnicy. Disney+ - Gameby.pl

Trzeba przyznać, że Disney wybrał odpowiedni moment na wprowadzenie usługi w tak wielu krajach. Zgrywa się ona idealnie z premierami nowych hitów, takich jak na przykład trzeci sezon serialu Mandalorian. Będzie więc co oglądać, o to nie trzeba się martwić. Pozostaje pytanie – Jak Polacy przyjmą Disney+? Czy będzie się cieszył taką popularnością jak Netflix? Na odpowiedź na te pytania musimy poczekać jeszcze parę miesięcy.

O redaktorze

Fan seriali, dobrej muzyki i dużych ilości kawy. Potrafi złapać się wielu rzeczy, jeśli akurat coś skradnie jego serce.

Wszystkie artykuły