timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Dwa życia o nowy komediodramat z elementami romansu, który wszedł na platformę Netflixa w połowie sierpnia 2022 roku. Film przedstawia losy młodej kobiety, która ma dokładnie przemyślany, pięcioletni plan na swoje dalsze życie. Jednak w filmach, jak i w życiu – nie można wszystkiego przewidzieć.

Dwa życia – A co, gdyby wszystko potoczyło się inaczej?

Główna bohaterka – utalentowana Natalie (Lily Reinhart) dokładnie wie czego chce od życia, a żeby to osiągnąć opracowała idealny plan pięcioletni, jednak w dniu zakończenia szkoły ma podejrzenia ciąży ze swoim najlepszym przyjacielem Gabem (Danny Ramirez). Właśnie w tym momencie jej życie dzieli się na dwa osobne scenariusze. W jednym zostaje w domu rodzinnym razem ze swoją małą córeczką. Natomiast w drugim spełnia swoje marzenia o karierze podbijając Los Angeles razem ze swoją najlepszą przyjaciółką.

Jednak w żadnym z przypadków nie wszystko układa się po jej myśli. Natalie staje przed wyzwaniem codziennego życia, okazuje się, że droga na szczyt kariery wcale nie jest taka łatwa. Tak samo jak pogodzenie wychowywania dziecka ze swoimi pasjami. Do tego wszystkiego dochodzą uczucia i problemy związkowe, jakie może mieć każdy.

Dwa życia Netflix

Z tego powodu też warto sięgnąć po tę pozycję. Przedstawia życie z normalnymi problemami więc łatwo utożsamić się z główną bohaterką i postawić się na jej miejscu. A po całym seansie spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Zebrać siły do działania, dokładnie tak samo jak główna bohaterka.

Obsada i data premiery

Zdecydowanie obsada jest czymś, co przyciągnie wielu widzów do tego filmu za sprawą Lily Reinhart. Niezwykle lubianej aktorki przez swoją rolę w popularnym serialu młodzieżowym Riverdale. Obok niej na ekranie pojawi się przystojny David Corenswet, towarzyszący Natalie w jej drodze do kariery oraz Danny Ramirez grający ojca ich dziecka.

Dwa życia Netflix

W filmie jako najlepsza przyjacióła i wsparcie głównej bohaterki pojawi się aktorka Aisha Dee znana z serialu Dziewczyny nad wyraz oraz Andrea Savage i Luke Wilson wcielający się w postaci rodziców Natalie. Ta amerykańska produkcja jest zupełną nowością, jej premiera na Netflixie odbyła się całkiem niedawno, 17 sierpnia 2022 roku.

Obejrzyj w serwisie Netflix!

O redaktorze

Nazywam się Natalia Janaszczyk, jestem studentką Innowacji w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wszystkie artykuły