timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Globalne ocieplenie to gorący temat. Wiele naukowców i badaczy twierdzi, że to poważny problem dla nie tylko dla przyszłej ludzkości, ale także sprawa, która dotyka społeczeństwo oraz planetę już teraz. Niedawno powstało kilka seriali i filmów skupiających się na tym zagadnieniu. Apple TV+ jest platformą streamingową, która przedstawia serialową nowość o tym jak globalne ocieplenie zniszczy ludzkość. Twórcy serialu Ekstrapolacje postarali się o to, aby widz poznał straszną prawdę na temat tej katastrofy. Jedno jest pewne – będzie naprawdę gorąco!

Ekstrapolacje – czy to koniec ludzkości?

Serial pt. Ekstrapolacje ukazuje historię, która dzieje się w czasach niezbyt oddalonych od naszej teraźniejszości. Mimo, że technologia rozwija się w zawrotnym tempie, przemysł przynosi nam nieustannie nowe ułatwienia życia, a ludzkość dokonuje niezwykłych osiągnięć, to wciąż istnieją poważne wyzwania, przed którymi musimy stanąć. W tle serialu widać, jak technologia staje się coraz bardziej zaawansowana. Znaleziono lek na raka, a naukowcy zdołali osiągnąć kolejny wielki sukces, wysyłając człowieka na Marsa. Tam człowiek rozpoczyna swoją działalność i zaczyna kolonizować planetę. Wszystko brzmi jak idealny scenariusz przyszłości, lecz jest jeden ogromny problem. Globalne ocieplenie i katastrofa ludzkości wydają się problemem nie do przeskoczenia…

 

Globalne ocieplenie – ratuj się kto może?

Czy technologia i wygodne życie ludzi sprowadziło ludzkość w poważne tarapaty? Czy naukowcy i ekolodzy znajdą sposób, aby ocalić ludzi przed katastrofą? Stan wód ciągle się podnosi do tego stopnia, że w budynkach robi się mokro. Czy akcje ratunkowe oraz płonące lasy staną się sytuacjami, które nie będą nas dziwić? A może ważni ludzie z miliardami na koncie mają jakiś plan, który zapobiegnie topnieniu się lodowców? Tyle pytań i zmartwień, a odpowiedź znajdziecie w serialu Ekstrapolacja!

Czy warto obejrzeć serial Ekstrapolacje?

Serial Ekstrapolacja to opowieść z wieloma interesującymi wątkami. Katastrofa klimatyczna zostanie ukazana z wielu perspektyw. Jak radzić sobie z tym zagadnieniem podczas rozmów z rodziną, jak w pracy, a przy tym powinno się szukać sensownego wyjścia z tej sytuacji. Widz niejednokrotnie poczuje wiele mocnych emocji, a także współczucie. Do tego na ekranie zobaczymy prawdziwe gwiazdy kina, m.in.: świetną Meryl Streep, Eizę Gonzales czy Tobey’a Maguire’a. Nowe odcinki będą ukazywać się co piątek na platformie Apple TV+. Nie czekaj i sprawdź tę nowość serialową!

[wp-review]

 

 

Obejrzyj w serwisie AppleTV+

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły