timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Serial Turbulencje to ciekawa propozycja. Wszystko zaczyna się od nagłego zniknięcia samolotu wraz z wszystkimi pasażerami na pokładzie. Nikt nie wie, co się stało i gdzie podział się samolot, a sprawa staje się zagadką, która wywołuje niepokój i przerażenie wśród rodzin i przyjaciół zaginionych. Po upływie pięciu lat nagle wszyscy pasażerowie wracają, lecz zaskakujące jest to, że nikt z nich nie pamięta dokładnych zdarzeń, które miały miejsce podczas ich nieobecności. Przerażające, prawda? A to tylko początek wielu interesujących przygód.

Jeśli spodobał Ci się klimat serialu Turbulencje, mamy dla Ciebie kilka propozycji, które klimatem i tematyką mogą go przypominać.

  1. Zagubieni w kosmosie

Zagubieni w kosmosie to serial dostępny na platformie Netflix. Ta pasjonująca produkcja opowiada historię rodziny uwięzionej w przestrzeni kosmicznej, która dąży do powrotu do swoich bliskich. Ich walka o przetrwanie i poszukiwanie drogi powrotnej stawiają ich przed niezwykłymi wyzwaniami. Powrót do domu nie jest dla nich łatwym zadaniem. Każdy odcinek odkrywa kolejne zagadki i niebezpieczeństwa, z którymi muszą się zmierzyć.  W serii na ekranie zobaczymy m.in.: Molly Parker, Toby’ego Stephensa oraz Taylor Russell.

  1. Lost

Serial Lost to hit sprzed lat, ponieważ swoją premierę miał już w 2004 roku. Do tego czasu zebrał wielkie grono widzów, którzy pokochali przygody bohaterów. Seria ukazuje zmagania grupy osób po katastrofie statku. Trafiają na bezludną wyspę i tam radzić muszą sobie z licznymi niebezpieczeństwami. Każdy z bohaterów jest wyjątkowy i dodaje do całej historii ciekawych wątków. To nie tylko historia o przetrwaniu i zagadkach wyspy, ale także o relacjach międzyludzkich, konfliktach i współpracy. Z każdym odcinkiem kolejne tajemnice są odkrywane, a napięcie dramatyczne rośnie. Obecnie serial możesz zobaczyć na platformie Disney+!

 

  1. Podróżnicy

Serial Podróżnicy nie opowiada historii zwyczajnych miłośników podróży, ponieważ bohaterowie tej serii podróżują w czasie! skupiają się na fascynującej koncepcji podróży w czasie, odkrywając, jakie wpływy i konsekwencje mogą mieć takie niezwykłe podróże dla całego świata. Czy podróże w czasie to nowy sposób na przetrwanie? Serial kryje wiele intrygujących wątków, które potrafią wywrzeć na niejednej osobie wielkie wrażenie. Serial Podróżnicy można zobaczyć na platformie Netflix, obecnie dostępne są aż tez sezony! Przygotuj się na pełną adrenaliny podróż, która zadziała na Twoją wyobraźnię i skłoni do refleksji na temat ludzkiej egzystencji.

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły