timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Kojarzycie amerykańską serię młodzieżową On My Block dostępną od pewnego czasu na platformie Netflix? Spodobał Wam się jej klimat i chętnie zobaczylibyście coś podobnego? A może po prostu jesteście miłośnikami lekkich, przyjemnych i zabawnych seriali? W takim razie mamy dla Was dobre wieści. Platforma streamingowa Netflix przygotowała dla Was spin-off serialu On My Block, czyli Freeridge. Serial przedstawia zwariowane perypetie z dreszczykiem emocji czwórki nastoletnich przyjaciół. Sezon pierwszy w całości dostępny jest w sieci, dlatego nie zwlekajcie i sprawdźcie go już teraz!

Freeridge – nastoletnie życie pełne niepowodzeń?

W rolach głównych zobaczymy na ekranie między innymi Keylę Monterroso Mejia, Bryanę Salaz oraz Peggy Blow. Bohaterkami serialu są Gloria i Inez, czyli siostry, które nieustannie muszą ze sobą rywalizować. Ich relacja jest naprawdę bardzo skomplikowana. Nie mają ze sobą dobrych więzi, wiele w nich agresji i niezrozumienia. Dodatkowo towarzyszą im Demi i Cameron. Na co dzień wszyscy uczęszczają do tej samej szkoły. Spotykają ich różne sytuacje, zakochują się, kłócą, a także narzekają na nastoletnie bolączki. Ostatecznie cała czwórka wpakowuje się wspólnie w niemałe kłopoty. Jak do tego doszło?

 

Klątwy i tajemnicze sytuacje?

Okazuje się, że powodem ich wszystkich problemów i nieporozumień jest tajemnicza klątwa. Kojarzycie opowieść o puszce Pandory? Cóż, w tym wypadku jest podobnie, ponieważ powodem nieszczęść zostaje skrzynia, która wpada w ręce grupy nastolatków. Od teraz muszą mieć się na baczności, ponieważ nie do końca wiadomo co ich czeka. Jak poradzi sobie czwórka przyjaciół? I jak rozwinie się siostrzana relacje podczas trudnych momentów? Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie w serialu… Jedno jest pewne – nie będzie nudno!

Czy warto obejrzeć serial Freeridge?

Freeridge to naprawdę ciekawa propozycja serialowa i dobry spin-off amerykańskiej serii On My Block. Historia opleciona jest ogromną ilością ciekawych wątków, zjawiskami paranormalnymi, interesującymi postaciami, ale również dobrym humorem. Serial wydaje się być godnym polecenia i jest idealna propozycją dla fanów nastoletnich opowieści. Z pewnością trudno jest się przy nim nudzić, ze względu na ilość wydarzeń w opowieści. Spodoba się młodszej widowni, ale starsi widzowie również znajdą tu coś dla siebie. Serdecznie polecamy Wam ten niedługi serial. Freeridge czeka na Was od 2 lutego na platformie streamingowej Netflix!

 

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły