timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Czy słyszeliście już o nowej platformie streamingowej, która właśnie zadebiutowała w Polsce? Mowa o Showtime – amerykańskiej usłudze, oferującej bogaty wybór seriali, filmów, dokumentów i programów rozrywkowych. Ma naprawdę wiele ciekawych propozycji do zaoferowania, każdy znajdzie coś dla siebie. Na platformie użytkownicy będą mogli zobaczyć m.in.: Dextera, Twin Peaks, Homeland, Billions czy Super Pumped: Bitwa o Uber! O ostatniej z tych propozycji będzie nieco więcej w tym artykule. Czytajcie dalej!

Super Pumped: Bitwa o Uber – serial na Showtime!

Showtime w swojej ofercie ma serial przedstawiający zwariowane losy założyciela firmy Uber, czyli Travisa Kalanicka (Joseph Gordon-Levitt). Kalnick to człowiek, który już na początku swojej kariery miał jasno określone cele i wiedział, co chce osiągnąć. Mimo swojej ogromnej wiedzy z obszaru IT i biznesu, musiał przejść przez wiele trudnych sytuacji, by odnieść sukces. Czy Uber od samego początku był na szczycie, czy może jego sukces to wynik wielu trudnych decyzji i wyzwań, z którymi musiał się zmierzyć Travis?

Uber – sukces czy porażka?

Czy droga do sukcesu była dla Ubera prosta? Czy firma od samego początku utrzymywała się na szczycie? Historia CEO Travisa Kalanicka, przedstawiona w serialu ”Super Pumped”, ukazuje, że każdy sukces wiąże się z licznymi trudnościami. Niestety, Kalanick nie zawsze postępował właściwie i zgodnie z zasadami etyki pracy. W serialu możemy zobaczyć, jak główny bohater zmaga się z problemami i krytyką ze strony opinii publicznej, związanych m.in. z niebezpiecznymi zarzutami o molestowanie i negatywny wpływ na środowisko pracy w Uberze. Mimo to, firma kontynuuje swoją ekspansję na rynki zagraniczne i zdobywa coraz większą popularność wśród użytkowników. Trudno przewidzieć, jakie będą dalsze losy Ubera i jego szefa. Jednak historia firmy i jej założyciela pokazuje, że sukces wymaga zarówno pracy, jak i uczciwości. Czy firma i jej szef będą w stanie sprostać wyzwaniom i wyjść obronną ręką z kryzysów, które ich spotykają? Czas pokaże.

Uber Files - Gameby.pl

Czy warto obejrzeć serial Super Pumped: Bitwa o Uber?

Super Pumped: Bitwa o Uber to naprawdę interesująca propozycja serialowa dostępna do oglądania na platformie Showtime! Jedną z ogromnych zalet tej produkcji jest wyśmienita gra aktorska, na ekranie zobaczymy świetnych Josepha Gordona-Levitta, Umę Thurman, Kyle’a Chandlera i innych. Co ciekawe, cały serial powstał na podstawie książki autorstwa Mike’a Isaaka, a w tworzeniu serii wziął udział sam Quentin Tarantino, dlatego z pewnością jest to warta uwagi pozycja. Nie czekajcie i na własne oczy sprawdźcie Super Pumped: Bitwa o Uber!

 

[wp-review]

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły