timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

25 maja na platformie streamingowej Neflix pojawiła się nowość serialowa pt. Fubar. Seria opisywana przez twórców jako komedia z dodatkiem akcji. Czy spodoba się fanom mocnych wrażeń i szpiegowskich zagrywek? Cóż, widownia twierdzi, że nie można nazwać tego prawdziwym szpiegowskim, pełnym akcji serialem, a raczej lekką komedią, ale mimo wszystko zaskoczy nas jedno – Arnold Schwarzenegger, ikona kina akcji, wciela się w rolę, która nie przypomina typowych ról, z którymi kojarzymy tego aktora.

Fubar już dostępny na Netfliksie!

Luke Brunner to emerytowany agent CIA. Od zawsze był wzorowym szpiegiem, uczył wielu jak w perfekcyjny sposób rozwiązywać różne sprawy. Luke słynie również z ogromnej odwagi, przy tym zachowując zimną krew. Na emeryturze pragnie odpocząć i zbliżyć się nieco do swojej rodziny. Jego córka Emma jest uroczą i serdeczną osobą, która cieszy się z powrotu ojca do rodzinnego domu. Z wielką radością przyjmuje go z otwartymi ramionami, gotowa zapewnić mu wyjątkowe i ciepłe przyjęcie. Kobieta zdaje sobie sprawę, jak bardzo jej ojciec poświęcał się służbie i jak trudno mu było znaleźć czas dla rodziny. Teraz ma okazję zrekompensować te lata i stworzyć wspólne, niezapomniane chwile.

Ojciec i córka – najlepszy duet śledczy?  

Pewnego razu Luke Brunner spotyka niespodziewanego gościa podczas jednej ze swoich misji, których podjął się dodatkowo podczas wypoczynku. Okazuje się, że to jego własna córka. Luke niedowierza, że Emma potrafi korzystać z broni, bić się, a do tego posiada ogromną wiedzę na temat prowadzenia spraw kryminalnych. Dzieje się naprawdę dużo! Czy od teraz oboje będą prowadzić śledztwa i łapać zabójców? Czy wspólna pasja do pracy zbliży, a może poróżni ojca i córkę? Czy Luke oddzieli swoją relację z córką od pracy i zachowa zimną krew z niebezpiecznych sytuacjach?

Czy warto obejrzeć serial Fubar?

Gust widzów może się różnić, ale Fubar jest godnym uwagi serialem, który oferuje mieszankę komedii i akcji z niespodziewanym udziałem Arnolda Schwarzeneggera. Choć nie spełnia oczekiwań fanów mocnych szpiegowskich wrażeń, z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych chwil rozrywki i śmiechu. Jeśli jesteś gotowy na lekką, humorystyczną serię z nieco nietypową obsadą, Fubar może okazać się trafionym wyborem dla Ciebie. Zapraszamy do oglądania – serial już dostępny na platformie Netflix!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły