timerPrzewidywany czas czytania to 4 minuty.

Oglądaliście trzyczęściową opowieść o młodzieńczej miłości Lary Jean Covey (Lana Condor) i Petera Kavinskiego (Noah Centino), czyli ,,Do wszystkich chłopców, których kochałam’’? Filmy okazały się być sukcesem na platformie Netflix, dlatego też twórcy postanowili działać dalej. Niedawno w sieci ukazał się oficjalny spin-off, czyli serial pt. XO, Kitty! Bohaterkę na pewno doskonale znacie, ponieważ jest siostrą głównej postaci z wcześniej wspomnianych już filmów. Jeśli jesteście ciekawi co interesującego czeka na Was w nowej historii Kitty, koniecznie czytajcie dalej!

XO Kitty – przenosimy się do Korei Południowej!

Kitty Song Covey to przeurocza bohaterka nowej serii. Zachwyca wszystkich swoim miłym usposobieniem, a do tego tworzy wokół siebie przyjacielską aurę. To postać, której trudno nie polubić! Jej życie nabiera kolorów, gdy postanawia przeprowadzić się do Seulu, by kontynuować tam swoją edukację. Jest to dla niej niezwykle wyjątkowo miejsce, ponieważ to właśnie tam przed laty uczyła się jej zmarła mama. Czy dzięki temu Kitty odnajdzie swoje miejsce na ziemi i będzie szczęśliwsza?

Miłosne kłopoty w Seulu!

Kitty od pewnego czasu żyje w związku na odległość, lecz przeprowadzka do Korei ma raz na zawsze to zakończyć i wraz z jej chłopakiem Dea’nem mają rozpocząć nowy, wspólny etap za granicą. Okazuje się niestety, że Dea nie był z Kitty do końca fair, ponieważ potajemnie spotykał się z inną dziewczyną. Kitty jest zdruzgotana całą sytuacją, lecz nie poddaje się. W końcu jest w Seulu!

Nowy początek

Dziewczyna, mimo wielu niepowodzeń i złamanego serca, nie zatrzymuje się i postanawia zaklimatyzować się w nowym miejscu. Poznaje tutejszych mieszkańców oraz stara się odkryć inną kulturę. Być może uda się jej tu znaleźć nową miłość, która tym razem sprawi, że Kitty poczuje się ważna?

Czy warto obejrzeć serial XO, Kitty?

Seria XO, Kitty to bardzo lekka i wciągająca historia, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom młodzieżowych seriali. Nie brakuje w niej typowych problemów miłosnych, z którymi borykają się nastolatkowie, jak również trudnych decyzji, które bohaterowie będą musieli podjąć. Wszystko to oczywiście oplecione koreańską kulturą, która obecnie dominuje w trendach i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jeśli nowość serialowa Netflixa wzbudziła Waszą ciekawość, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z serialem. XO, Kitty już dostępny do oglądania!

[wp-review]

Obejrzyj w serwisie Netflix!

 

 

 

 

 

O redaktorze

Uwielbia muzykę - od rapu, przez pop, na muzyce klasycznej kończąc. Gra na fortepianie i śpiewa. W wolnych chwilach popija kawę, głaszcząc swojego kota.

Wszystkie artykuły